Rejestracja w kasynie Wazamba

July 17, 2023
67 Views
Wazamba

Rejestracja w kasynie Wazamba

Rejestracja w kasynie Wazamba jest prosta, szybka i zajmuje zaledwie kilka minut. Na głównej stronie witryny kasyna należy kliknąć przycisk rejestracja/załóż konto w prawym górnym rogu strony. Zostanie wyświetlone powitanie w kasynie Wazamba. Na tym etapie należy wybrać jedną z trzech postaci, z którą chcemy się utożsamić: Advara, Bomaniiego lub Chimola. Wybrana postać będzie służyć jako avatar na utworzonym koncie oraz stanie się przewodnikiem po Kasynie Wazamba, ukazując jego nieskończone możliwości.

W kolejnym kroku należy wypełnić formularz rejestracyjny, wpisując swój adres e-mail, login oraz hasło. Aby poprawnie założyć konto w kasynie Wazamba, należy zaakceptować politykę prywatności, warunki użytkowania oraz dokładnie przeczytać regulamin. Jeśli jesteś posiadaczem kodu promocyjnego, na tym etapie należy go wpisać. Istnieje także możliwość zapisania się do biuletynu kasyna Wazamba, aby dostawać dostęp do najnowszych promocji oraz bonusów. Ostatnim krokiem przy rejestrowaniu konta jest wypełnienie swoich danych osobowych.

Konieczne jest podanie swoich rzeczywistych danych, takich jak: imię i nazwisko, data urodzenia, kraj pochodzenia, adres, numer telefonu, waluta oraz płeć. Po wpisaniu wszystkich informacji w formularzu należy, nacisnąć przycisk zarejestruj. Następnie sprawdzić swój adres e-mail, na który przyjdzie link aktywacyjny, w który należy wejść, aby w pełni korzystać z utworzonego konta w kasynie Wazamba.

Wazamba

Jeśli Twoje konto zostało założone poprawnie, możesz zapoznać się z metodami płatności, zasadami wpłat oraz wypłat oferowanych przez Wazamba, a także mieć wgląd do wszystkich przeprowadzanych transakcji. Pierwsze zlecenie wypłaty gotówki wiązać się będzie z weryfikacją założonego konta, które polega na przesłaniu dokumentu potwierdzającego tożsamość użytkownika (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport, lub wyciąg z konta bankowego).

Ważnym jest więc podanie prawdziwych informacji przy zakładaniu konta, fałszywe dane wiązać się będą z usunięciem konta na platformie, ponieważ przepisy dotyczące prania brudnych pieniędzy oraz nieprawdziwych informacji są bardzo rygorystyczne. Utworzenie nowego konta oraz dokonanie pierwszej wpłaty jest związane z bonusem powitalnym.

Kasyno Wazamba oferuje wiele bonusów

Dla swoich użytkowników od pierwszego dnia po utworzeniu konta i dołączeniu do platformy. Najlepszą promocją związaną z rejestracją w kasynie Wazamba jest bonus powitalny. Nowy użytkownik otrzyma stuprocentowy bonus od pierwszego depozytu do maksymalnej kwoty 500 euro. Ponadto 200 darmowych spinów do wykorzystania na najlepsze i najbardziej popularne gry oferowane przez platformę przez kolejnych 5 dni. Oferta kasyna Wazamba dla nowych użytkowników jest naprawdę bardzo korzystna, dlatego nie warto zwlekać.

Załóż konto na platformie i wejdź do satysfakcjonującego miejsca, które jest rajem dla miłośników gier hazardowych. Tropikalny klimat świata dżungli sprawi, że gra w kasynie Wazamba będzie wiązała się z nieustanną rozrywką i wielkimi emocjami!

WAZAMBA ► Postaw na Wazamba z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz