Melbet TvGames

November 6, 2023
154 Views
Melbet TvGames

Jedną z najciekawszych usług dodatkowych obecnych w szerokiej ofercie bukmachera Melbet są tak zwane TVGames. To gry, w których akcja toczy się na żywo ( jej miejscem jest profesjonalnie zaaranżowane pod to studio), a w której motywem przewodnim są liczby. Melbet TVgames czerpie od dwóch producentów – lidera na rynku tego typu gier, TVBet, oraz firmę równie doświadczoną i atrakcyjną – Lotto Instant Win. Jak sama nazwa tej ostatniej może sugerować, cała usługa po części bazuje na wynalezionej we Włoszech grze Lotto.

Obaj ze wspomnianych dostawców oferują nam naprawdę szeroką paletę TV Games. W ich ramach możemy obstawiać między innymi:

  • 7Bet,
  • Keno,
  • 1Bet,
  • 5Bet,
  • TVBet,
  • Lucky6,
  • Fruitrace.

Wyżej wspomniane gry to jednak tylko przykłady. W każdej z nich mechanika jest dość podobna. Specjalna maszyna wprowadza do bębna kule z liczbami, które następnie są mieszane. Następnie kule te są zasysane przez specjalną rurkę i umiejscowione w odpowiednim, zależnym od wybranej gry miejscu. W tym miejscu liczą się bardzo zasady konkretnej gry – w 1Bet na przykład losowana jest zaledwie jedna liczba, więc wynik zależy wyłącznie od niej.

W 7Bet z kolei liczb jest siedem

I tutaj kombinacji związanych z wygraną jest znacznie więcej. Interfejs konkretnej gry zależy oczywiście od dostawcy, na którego się zdecydujemy. Nic nie zmusza nas do natychmiastowego zawarcia zakładu. Możemy więc oglądać transmisje aktualnych losowań i wyciągać z nich wnioski, a dopiero po nabyciu odpowiednio dużego doświadczenia zdecydować się na zakład. To sprawia, że cała usługa jest pozbawiona większego stresu. Nic w końcu nie zmusza nas do tego, by obstawić jak najszybciej. Mimo faktu, że mamy na to określony czas.

 

Melbet TvGames

Specyfika oferowanych przez Melbet TVGames sprawia, że akcja każdej z nich rozgrywa się na żywo, w specjalnie do tego zaaranżowanym studio nagrań. Całą zabawę prezentuje nam prezenterka, która nie tylko tłumaczy zasady gry, ale i przeprowadza każde kolejne losowanie. W każdym momencie jesteśmy w stanie przejrzeć poprzednie losowania. Czy to po to, by sprawdzić, czy wygraliśmy, czy też po to, by znaleźć w tym wszystkim pewien system.

Melbet TVGames

Dostępne w Melbet TVGames są kolejną z usług dodatkowych, które znajdują się w repertuarze tego bukmachera. Tak właściwie jest to dostępna całodobowo i każdego dnia roku usługa, która na pewno urozmaica codzienne obstawianie, a która pozwala na spożytkowanie własnych środków na zakłady również wtedy, gdy w naszych ulubionych rozgrywkach nic szczególnego się nie dzieje.

Sprawdza się w tej roli znakomicie. Sam bukmacher zadbał o to, by wybrać odpowiednich dostawców gier i zaoferować najwyższy poziom techniczny wykonania usługi. Możemy więc śmiało uznać ją za jeden z jego największych atutów.

Warto pamiętać: bukmacher Melbet TVGames opisał w bardzo dobry sposób, przedstawiając pokrótce zasady każdej z dostępnych w jego ofercie gier. Warto zapoznać się z tymi zasadami jeszcze zanim sięgnie się po tę usługę.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz