Melbet Toto

November 20, 2023
145 Views
Melbet Toto

Melbet

Bukmacher Melbet w ramach swojej oferty proponuje swoim klientom udział w specjalnej promocji zwanej TOTO – ekskluzywnej dla niego, a zatem niedostępnej gdziekolwiek indziej. Promocja ta działa w dość przystępny sposób i zachęca do dokonywania regularnych zakładów:

  • Musimy posiadać swoje konto – u bukmachera Melbet Toto dostępne jest wyłącznie dla zalogowanych klientów – najlepiej będzie zasilić je środkami, by mieć za co obstawiać.
  • Wchodzimy na stronę promocji – naszym oczom ukaże się lista meczów – ich liczba to zawsze 15. Naszym zadaniem jest wytypowanie każdego z nich. Stawkę ustalamy samodzielnie – jest ona jednak całościowa i dotyczy całego zakładu (w promocji tworzy się jeden zakład, ale nie jest to zakład akumulacyjny).
  • Czekamy na wyniki meczów. Wraz z każdym zakładem, stawka trafia do puli wygranych. 32% funduszu nagród trafi do osób, które wytypowały 9 spotkań prawidłowo. Po 10% funduszu z kolei trafi do wszystkich tych, którzy wytypowali więcej spotkań (kolejno 10, 11, 12, 13, 14 i 15).

Melbet Toto

Wszystkich zakładów można dokonywać przed rozpoczęciem się pierwszego meczu. Po tym czasie dostęp do usługi zostanie zablokowany, a my będziemy mogli śledzić kolejne wyniki. Usługa ta jest niesamowicie emocjonująca, bo zmusza nas nie tylko do obstawienia 15 meczów, ale i do śledzenia każdego z nich.

Co ważne, w przypadku braku wygranych na najwyższych poziomach, kwota ich potencjalnej wygranej jest dodawana do jackpota. Ten zostanie zgarnięty przez pierwszą osobę, któej uda się wytypować poprawnie każde ze zdarzeń. Cała zabawa jest oferowana nie tylko na bazie popularnych spotkań sportowych. Do zakładów wybierane są również mecze z niższych lig, nie tylko piłkarskich.

Melbet oferta

W przypadku Melbet Toto jest jednak podzielone na kilka kategorii. Obstawiać możemy w jego obrębie piłkę nożną, hokej na lodzie, koszykówkę, ale i e-sport. Wszystkie te dyscypliny jednak odstają od głównego “konkursu”.

Warto mieć na uwadze, że Melbet Toto oferuje również w jego w pełni darmowej wersji. W jej przypadku formuła wygląda bardzo podobnie do tej, którą zaprezentowaliśmy powyżej. Z tym jednak, że typujący nie obstawiają za swoje fundusze, a nagrody również nie są pieniężne. Są nimi specjalne punkty, które później można spożytkować w sklepie (na przykład na vouchery na darmowe zakłady).

Dla Melbet Toto to kolejna forma zwiększania swoich zysków. Trzeba jednak powiedzieć, że cała ta usługa-promocja została bardzo dobrze przemyślana. Dzięki niej również mniej popularne spotkania cieszą się dużym zainteresowaniem, a typujący są bardziej zaangażowani w poprawne obstawianie. Tego typu usługi nie ma jeszcze nikt na rynku zakładów wzajemnych – a kreatywność jest w tej branży czymś, co na pewno zasługuje na pochwałę.

Warto wiedzieć: w każdym momencie można zobaczyć wyniki poprzednich losowań. To opcja bardzo przydatna, bo pozwalająca zobaczyć, czy komukolwiek udało się obstawić wszystkie spotkania poprawnie (ale i komu w ogóle udało się cokolwiek wygrać). Tam też można przejrzeć potencjalne wygrane pieniężne.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz