Melbet rejestracja

September 19, 2023
84 Views
Melbet esports

Melbet

to jeden bardziej doświadczonych na rynku bukmacherów, który swoje usługi świadczy już od 2012 roku. Zarejestrowany na Cyprze, jest jedną z tych firm, na które na pewno warto zwrócić uwagę przy planowaniu obstawiania.

Co jednak dokładnie w tym momencie proponuje swoim użytkownikom? Jak radzi sobie na polach, które mogą się okazać dla nich istotne? Zapraszamy do naszej recenzji, która podejmie każdy z tych tematów i oceni, jak ten bukmacher radzi sobie w kontekście każdej rzeczy istotnej dla współczesnego obstawiającego.

Melbet rejestracja

Melbet zadbał o to, by rejestracja w obrębie jego serwisu internetowego była tak prosta, jak to tylko możliwe. Pod jej względem znajduje się w absolutnej czołówce światowego rynku zakładów wzajemnych. Założenie konta potrafi bowiem trwać u niego… zaledwie kilka sekund. Tak właściwie bowiem wystarczy jedno kliknięcie, by móc wejść w świat zakładów wzajemnych. W Melbet swoje konto jesteśmy w stanie założyć na cztery sposoby:

Za jednym kliknięciem

To szalenie wygodna metoda, która zmusza nas zaledwie do podania kraju pochodzenia, waluty oraz ewentualnego kodu promocyjnego (jeśli oczywiście go posiadamy). Zazwyczaj opcje podstawowe są wypełniane za nas automatycznie przez sam system, w oparciu o to, z jakiej lokalizacji odwiedziliśmy serwis internetowy bukmachera. Kliknięcie przycisku Rejestracja założy nam konto z wygenerowanym przez bukmachera loginem i hasłem. Będziemy mogli natychmiast przejść do obstawiania.

Przez telefon

Ta metoda jest równie prosta i intuicyjna. Wystarczy, że podamy nasz numer telefonu, a następnie klikniemy przycisk Wyślij SMS-a. Na nasz telefon przyjdzie kod potwierdzający, który musimy wpisać w odpowiednie okienko. Po wybraniu waluty i wpisaniu ewentualnego kodu promocyjnego, będziemy już mogli przejść do obstawiania (a wcześniej – do finalizacji rejestracji).

Melbet rejestracja

Przez e-mail

To nieco bardziej wymagająca od nas forma zakładania konta. Musimy w niej podać naszą narodowość, miejsce zamieszkania, adres e-mail, imię, nazwisko, hasło oraz ewentualny kod promocyjny (jeśli oczywiście go posiadamy). Rejestracja w ten sposób to jednak natychmiastowe uzupełnienie własnego profilu.

Przez serwisy społecznościowe / komunikatory

Bukmacher Melbet pozwala również na zarejestrowanie się przy użyciu serwisu społecznościowego lub komunikatora internetowego. Własne konto możemy zarejestrować między innymi poprzez VKontakte, Google, Odnoklasniki, Mail.ru, Yandex coraz Telegram.

Aby zarejestrować się w Melbet, musimy wejść na dowolną podstronę jego serwisu internetowego i kliknąć przycisk Rejestracja. Możemy to zrobić również za pośrednictwem jego aplikacji mobilnej. Olbrzymia elastyczność, jaką bukmacher daje właśnie w kontekście zakładania konta to jeden z jego największych atutów.

W Melbet rejestracja jest czymś nie tylko szybkim, ale też całkowicie bezpłatnym. Po ukończeniu całego jej procesu, możemy szybko doładować swoje własne konto i wejść do świata zakładów bukmacherskich. Musimy jednak pamiętać, że skorzystanie z szybkiej rejestracji nie daje nam dostępu do wszystkich funkcji. Aby go uzyskać, będziemy musieli podać dodatkowe dane.

Melbet oferta

Melbet oferuje jeden z najlepiej funkcjonujących systemów rejestracji w Internecie. Przez to, że jest on tak mało skomplikowany, skorzystają na nim również osoby starsze, które nie posługują się telefonem, ale też nie posiadają swojego własnego adresu e-mail. Rejestracja u tego bukmachera to w związku z tym czysta przyjemność, ale i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wszystko ze względu na to, że wymaga od nas podania mu minimalnych ilości danych.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz