Melbet na żywo

October 24, 2023
76 Views
Melbet na żywo

Melbet oferta

Melbet to nie tylko oferta na zakłady przedmeczowe. Bukmacher doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak dużym zainteresowaniem cieszy się współcześnie obstawianie spotkań sportowych w czasie ich trwania. Nie tylko więc pozwala na to w swoim serwisie internetowym, ale i naprawdę wyróżnia się na tym polu.

W Melbet na żywo możemy obstawić praktycznie każdą dyscyplinę sportu – od tych popularnych (piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej), przez te cieszące się mniejszym zainteresowaniem (tenis, piłka ręczna, wyścigi konne), na tych najbardziej niszowych (krykiet, golf, szachy) kończąc. Olbrzymim plusem bukmachera jest jego duży wybór spotkań – zarówno tych rozgrywanych w ramach najważniejszych turniejów, jak i chociażby tych, które toczone są czysto towarzysko.

Melbet na żywo nie chodzi na kompromisy – wszystkie spotkania w jego ofercie LIVE nie są więc spotkaniami “martwymi”. Każde z nich gwarantuje pojawianie się nowych rynków bukmacherskich i aktualizowanie się kursów wraz z przebiegiem konkretnego spotkania. W przypadku każdego z nich możemy więc liczyć na dużo zdarzeń, na które będziemy w stanie postawić.

Melbet na żywo

Melbet Multi-Live

Funkcjonalnością, którą z pewnością docenimy w przypadku udostępnianych przez Melbet na żywo spotkań sportowych jest tak zwane Multi-Live. To specjalne narzędzie, dzięki któremu samodzielnie stworzymy podstronę Melbetu zawierającą wszystkie spotkania, które chcemy obstawiać w tym samym momencie. Dzięki temu będziemy mogli kontrolować każde z nich i zawierać na nie zakłady – bez potrzeby przełączania kart w przeglądarce czy motania się po aplikacji mobilnej. Multi-Live doskonale współpracuje z transmisjami online. Świetnie się sprawdzi chociażby w przypadku Bundesligi, w której wiele weekendowych meczów rozgrywanych jest w tych samych okienkach czasu (zazwyczaj popołudniowych).

W Melbet na żywo nie tylko obstawimy spotkania sportowe, ale też je… obejrzymy. Bukmacher posiada naprawdę rozległą ofertę na transmisje meczów. W jego serwisie internetowym, ale i jego mobilnych alternatywach, obejrzymy spotkania rozgrywane w ramach zdecydowanej większości dyscyplin sportu. Buk posiada swoją licencję na pokazywanie rozgrywek w wielu piłkarskich ligach, turniejach tenisowych, siatkówce, hokeju. Transmituje również krykiet, tenis stołowy i wiele innych. Co istotne, transmisje są u niego dostępne całkowicie za darmo, dla każdego zalogowanego w jego serwisie internetowym użytkownika.

Melbet na żywo

Są też udostępniane bez żadnych opóźnień (co jest nieczęste w przypadku transmisji telewizyjnych), dzięki czemu mogą stanowić świetną pomoc przy obstawianiu w formule LIVE. Co istotne, buk pozwala na otwieranie kilku transmisji jednocześnie. Jeśli obstawiamy kilka meczów w tym samym czasie, jest to rozwiązanie, z którego z całą pewnością skorzystamy. Niewielkim minusem jest brak komentarza w oferowanych przez bukmachera transmisjach online. Jest to jednak standard, do którego na pewno już się przyzwyczailiśmy oglądając mecze u bukmacherów. Transmisje wymagają zalogowania się na koncie typującego.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz