Melbet mobi

October 10, 2023
90 Views
Melbet mobi

Melbet okazuje się być jednym z bukmacherów, który bardzo na poważnie podchodzi do swoich klientów korzystających z urządzeń mobilnych. Nie dość bowiem, że zaprojektował dla nich aplikacje do wykorzystania na urządzeniach z systemami Android oraz iOS to jeszcze zaprojektował specjalny serwis internetowy skierowany wyłącznie do użytkowników platform mobilnych.

Melbet mobi, bo to właśnie o nim mowa, został w całości stworzony z myślą o osobach chcących korzystać z usług bukmachera na swojej mobilnej przeglądarce internetowej. jest on odpowiednikiem wersji mobilnej jego strony głównej – z tym jednak, że różniącym się pewnymi elementami.

Różnice to między innymi:

  • szata graficzna stworzona od podstaw z myślą o użytkownikach mobilnych, a nie będąca dynamicznie przerobioną stroną główną bukmachera Melbet,
  • jeszcze lepsze wsparcie dla funkcji mobilnych, w tym nie tylko stukania w ekran, ale też chociażby swipe’owania,
  • brak konieczności przełączania się – Melbet mobi od razu wyświetla się w przeglądarce mobilnej w formie całkowicie przystosowanej do niej. Nie trzeba więc szukać w stopce odsyłacza pozwalającego na zmianę,
  • lepsze przystosowanie do tabletów i nieco większych urządzeń poprzez zaawansowane skalowanie wszystkich przedstawianych elementów,
  • zupełnie inna nawigacja, która nie stara się imitować aplikacji mobilnej bukmachera, a jest dla niej prawdziwą alternatywą.

W trakcie naszych testów okazało się, że Melbet mobi doskonale sprawdza się przy jego codziennym użytkowaniu. Wynika to przede wszystkim z jego intuicyjnego interfejsu, w którym można się odnaleźć naprawdę szybko. Co istotne, stara się on zagospodarować każdą wolną przestrzeń na urządzeniu osoby, która sięga po Melbet mobi. To sprawia, że pełen ekran tabletu czy telefonu zostaje zawsze zapełniony – w taki sposób, by wszystko wciąż było bardzo przejrzyste.

Plusem usługi Melbet mobi jest fakt, że możemy z niej korzystać również przy użyciu własnego konta z głównego serwisu internetowego bukmachera. Równie dobrze jednak możemy założyć nowe – chociażby po to, by rozgraniczyć typowanie stacjonarne od tego, które praktykuje się przy użyciu urządzenia mobilnego. Proces rejestracji w ramach tego serwisu jest szybki, intuicyjny i dokładnie taki, jak w głównej wersji serwisu internetowego bukmachera.

Melbet mobi oferta

Melbet mobi świetnie radzi sobie z przedstawianiem najbardziej aktualnych kursów na wybrane zdarzenia. Robi to w sposób dynamiczny, bez zmuszania nas do odświeżania strony. Naszą uwagę przykuł również bardzo przyjazny dla użytkownika sposób prezentacji kuponu, do którego w każdej chwili ma się dostęp. Co istotne, wersja “mobi” serwisu internetowego bukmachera jest przeznaczona również dla osób wolących większe, czytelniejsze i wyraźniejsze litery i cyfry. Przykładowo – wpisując stawkę na konkretne spotkanie, zyskujemy dostęp do wygodnej i dużej klawiatury numerycznej. To na pewno ułatwia cały proces.

Melbet mobi to na pewno kolejny atut bukmachera, który z całą pewnością pokochają osoby korzystające z urządzeń mobilnych, ale niekoniecznie chcące zainstalować aplikację mobilną bukmachera.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz