Melbet esports

September 19, 2023
102 Views
Melbet esports

Melbet esports

Melbet to bukmacher, który na poważnie podchodzi od rynku bukmacherskiego i zmian w trendach panujących w jego obrębie. Widać to między innymi po jego ofercie na e-sport, który stale nabiera na popularności, a który można uznać za najbardziej przyszłościowy właśnie w kontekście zakładów wzajemnych. W Melbecie oferta na e-sport została zaprezentowana tak w głównym oknie z dyscyplinami sportu, jak i w zupełnie innej zakładce jego serwisu internetowego (oraz aplikacji mobilnej).

Dzięki tej ostatniej klienci zainteresowani elektronicznym sportem nie będą musieli przedzierać się przez całą ofertę bukmachera. Uważamy to za świetny ruch w stronę ich zadowolenia, a jednocześnie jedną z większych zalet buka Melbet w kontekście e-sportu.

W Melbet eports możemy obstawiać na wielu różnych poziomach – na żywo i przedmeczowo, stawiając na gry profesjonalne, ale i te amatorskie.

W tym momencie w ofercie bukmachera największym zainteresowaniem cieszą się takie gry o zapleczu e-sportowym, jak:

  • Counter Strike: Global Offensive,
  • Dota 2,
  • League of Legends,
  • Valorant, King of Glory,
  • Mobile Legends,
  • Starcraft,
  • Overwatch.

Co istotne, prawie każde spotkanie rozgrywane w ramach ważniejszych turniejów w ramach wspomnianych gier buk pozwala obstawiać na żywo. W towarzystwie swojej oferty LIVE publikuje zaś transmisje meczów na żywo, dzięki którym obstawiane w Melbet esports są znacznie bardziej interaktywne. Możemy bowiem typować w oparciu o to, co rzeczywiście dzieje się na ekranie – bez potrzeby przełączania się między okienkami (transmisje e-sportu zazwyczaj są udostępniane całkowicie za darmo, przez producentów gier).

Wielkim atutem bukmachera Melbet jest jego dział MelCyber

Dzięki któremu oferta na e-sport jest u niego czymś niespotykanym, innowacyjnym, a przede wszystkim takim, w obrębie którego stale mamy co obstawiać. To transmisje z symulatorów poszczególnych gier, które można obstawiać na żywo, w czasie ich trwania. Do wyboru mamy tutaj całe mnóstwo popularnych tytułów, w tym nie tylko te podane wyżej, ale i chociażby Tekkena 7, Injustice 2, Sonic Generations, Overcooked i wiele więcej. To świetna okazja na to, by obstawiać swoje ulubione gry – niekoniecznie takie, które posiadają zaplecze e-sportowe i rozgrywki toczące się na profesjonalnym poziomie.

Melbet esports

Melbet oferta

W przypadku swojej oferty Melbet esports opatrzył całym mnóstwem rynków, dających nam dużą swobodę w kreowaniu najmniej standardowych zakładów bukmacherskich. To sprawia, że możemy tutaj liczyć na dużą elastyczność oraz spore pole do popisu analitycznego. Melbet to także jeden z nielicznych bukmacherów, którzy dają dostęp do statystyk w obrębie elektronicznego sportu. Choć są one dość okrojone, na pewno wyróżniają go one na tle innych operatorów zakładów wzajemnych.

Oferta, jaką prezentuje Melbet na e-sport jest nie tylko szeroka, ale i pod wieloma względami atrakcyjna oraz innowacyjna. Dlatego też należy ją uznać za kolejny plus trafiający na jego konto i coś, co zdecydowanie może nas przyciągnąć do tego, by założyć swoje własne konto właśnie u niego.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz