Melbet bonus

November 2, 2023
68 Views
Melbet bonus

Oferta promocyjna jest czymś, co do każdego bukmachera przyciąga zdecydowanie najwięcej odbiorców. Nie inaczej jest z pewnością w przypadku Melbetu. Jako że buk ten jest doświadczony, proponuje nam naprawdę szeroką ofertę promocyjną. Jej główny atut widoczny jest już na pierwszy rzut oka – jest ona bowiem skierowana nie tylko do nowych typujących, ale i takich, którzy obstawiają u niego regularnie, już od dłuższego czasu.

Melbet bonus

W Melbet bonus główny to ten skierowany oczywiście do nowych typujących. To on bowiem ma ich przekonać do założenia własnego konta i obstawiania właśnie w serwisie internetowym należącym do tego bukmachera. Melbet przyznaje go w formie 100% od wartości pierwszego depozytu. Należy przy tym pamiętać, że środki z bonusu powitalnego trafiają na specjalne saldo bonusowe i trzeba nimi obrócić pięciokrotnie na zakładach AKO z minimum trzema zdarzeniami (1.40 to kurs minimalny każdego z nich).

Mamy na to dokładnie 30 dni. Co ważne, w Melbet bonus powitalny nie jest jedynym, po który można sięgnąć już przy rejestracji. Bukmacher daje nam bowiem możliwość skorzystania z kodu promocyjnego (jeśli oczywiście go posiadamy). Musimy jednak pamiętać, że szansę na to mamy wyłącznie podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

Bonus powitalny, w połączeniu z kodem promocyjnym, jest w stanie naprawdę uatrakcyjnić nasze typowanie w Melbet. Co prawda nie są to promocje bardzo innowacyjne i nietypowe na światowym rynku zakładów wzajemnych, niemniej jednak nie można odmówić im tego, że są po prostu bardzo wartościowe.

Melbet bonus

Melbet oferta

Bukmacher Melbet bonusy oferuje również typującym, którzy już posiadają konto w jego serwisie internetowym.

Choć jest ich bardzo dużo, na szczególną uwagę zasługują te konkretne:

  • Bonus za 100 zakładów – jeśli w ciągu 30 dni od pierwszego zakładu w Melbecie zawrzemy 100 zakładów bukmacherskich, otrzymamy bonus odpowiadający średniej stawce tych właśnie zakładów. Do promocji zaliczają się wyłącznie zakłady zawarte za pieniądze z salda głównego na kupony z oferty przedmeczowej. To bonus nietypowy, ale na pewno bardzo ciekawy.
  • Stać Cię na więcej! Bonus ten polega na konsekwentnym obstawianiu wybranych kuponów AKO (z minimum trzema zdarzeniami w jego obrębie) – po 8, 14, 21, 28, 35 i 42 kolejnych dniach udziału w promocji będziemy pozyskiwaćdarmowe środki na typowanie w postaci kodu promocyjnego.
  • Bonus kasynowy, przyznający nam darmowe obroty. Przyznawany jest po uzupełnieniu profilu o wszystkie wymagane dane oraz aktywacji numeru telefonu.

Oczywiście warto pamiętać, że nie każdy oferowany przez Melbet bonus znajduje się w jego stałej ofercie. Część z nich oferowana jest tymczasowo – na przykład z uwagi na rozgrywany w danym momencie turniej sportowy.

Oferta promocyjna bukmachera Melbet z całą pewnością wyróżnia się na rynku. Największą jej zaletą jest fakt, że po większą jej część można sięgnąć również wtedy, gdy już dawno założyło się u niego własne konto. To tylko zachęca do typowania i sprawia, że ten buk jest po prostu atrakcyjny właśnie pod kątem bonusów.

MELBET ► Postaw na Melbet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz