22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie

July 3, 2023
52 Views

Zjednoczone Emiraty Arabskie to państwo arabskie znajdujące się na Bliskim Wschodzie. Składa się z siedmiu emiratów: Abu Zabi, Dubaj, Szardża, Adżman, Umm al-Kajwajn, Ras al-Chajma i Fudżajra. Zjednoczone Emiraty Arabskie są krajem z dominującym wyznaniem muzułmańskim, dlatego teoretycznie zgodnie z treścią Koranu hazard powinien być zakazany, jednak jak się okazuje w rzeczywistości nie do końca tak jest. Zatem jak kształtuje się dostępność do hazardu i czy w tym kraju funkcjonuje platforma 22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie?

Historia hazardu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Zjednoczone Emiraty Arabskie powstały w 1971 roku, a w rzeczywistości ilość ówczesnych obywateli wynosiła raptem ok. 180 tys. osób. Już w 1986 roku powstał tor wyścigowy Nad Al Sheba, na którym dopuszczalne było obstawianie zakładów. Następnie po czterech latach ponownie otworzono nowy tor wyścigowy Jebel Ali, na którym także dozwolone były zakłady. W 1992 roku założono Big Ticket.

Z kolei już w 2020 roku podjęto decyzję o uruchomieniu loterii internetowej Mahzooz i Emirates Draw. Najciekawsze jest jednak, że w kraju arabskim wyrażono zgodę na oficjalne utworzenie pierwszego kasyna Wynn Resorts, które swoje działanie ma rozpocząć już w 2026 roku. W rezultacie obecnie prawo zezwala na udział w:

22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie

Oficjalnie na terenie Zjednoczonych hazard online jest również w większość nielegalny. Dopuszczalny jest udział w loterii online czy w loteriach internetowych.Są to następujące loterie: Big Raffle, Mahzooz, Emirates Draw. Zagraniczne witryny bukmacherskie przewidują możliwość założenia i korzystania z utworzonego konta przez społeczność Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Gracze muszą liczyć się z zagrożeniem postawienia zarzutów o obstawianie zakładów przez Internet, jednak w rzeczywistości wobec osób dyskretnych nie toczą się postępowania. Istotne jest, że osoby, które próbują używać VPN, aby obejść blokadę popełniają bardzo poważne przestępstwo. Na sprawcę może być nałożona kara wynosząca prawie 500 000 euro.

Czy mieszkańcy Zjednoczonych Emiratów Arabskich mogą korzystać z 22bet?

W gronie państw, które nie mogą się zarejestrować na platformie 22bet nie zostały wymienione Zjednoczone Emiraty Arabskie. W konsekwencji oznacza to, że mieszkańcy ZEA mogą zarejestrować się na stronie 22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie. Szczególnie. że upodobały sobie taką rozrywkę różne grupy społeczne. Zarówno najbogatsi jak i najbiedniejsi.

Kluczowe jest, że rejestracja na 22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie umożliwia uzyskanie dostępu do różnych atrakcyjnych promocji, począwszy od bonusu za rejestrację aż po regularne promocje dedykowane dla stałych graczy. Zabezpieczenia i rozwiązania stosowane na platformie umożliwiają skuteczne ukrywanie tożsamości gracza przed władzami, co zmniejsza prawdopodobieństwo wyciągnięcia konsekwencji wobec osób korzystających z 22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie. Choć decyzja o rejestracji jest podejmowana z pełną świadomością o ewentualnych konsekwencjach, to jednak pomocne działanie bukmachera 22bet Zjednoczone Emiraty Arabskie będzie nieocenione.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz