22Bet Zimbabwe

June 26, 2023
51 Views

Zimbabwe, choć oficjalnie nazwa tego kraju to Republika Zimbabwe to śródlądowe państwo znajdujące się w Afryce Południowo-Wschodniej. Populacja tego kraju liczy ok. 15,1 miliona obywateli. W przeszłości Zimbabwe znajdowało się w gronie kolonii brytyjskich. W Zimbabwe zarówno hazard jak i hazard online są zalegalizowane. Sam hazard został zalegalizowany stosunkowo szybko, bo już w 1914 roku. Zatem, czy w tym kraju tolerowana jest działalność innych bukmacherów online? Czy funkcjonuje 22bet Zimbabwe?

Historia hazardu w Zimbabwe

Legalizacja hazardu w Zimbabwe nastąpiła w 1914 roku. Wówczas Zimbabwe stanowiło część Południowe Rodezji. Na samym początku legalne były tylko niektóre formy zakładów na wyścigi konne. W rzeczywistości te prawo nie odnosiło się do społeczności zamieszkującej Zimbabwe na stałe. Dopiero zmiana prawa w 1959 roku pozwoliła “czarnym mieszkańcom” Zimbabwe na udział w zakładach. Nawet w zalegalizowanej loterii państwowej w 1935 roku, Afrykańczycy nie mogli brać udziału i samodzielnie kupić losów. W 1960 roku została ogłoszona ustawa o kontroli puli, która umożliwiła prowadzenie działalności hazardowej na terenie Zimbabwe, jednak dotyczyło to wyłącznie zakładów na pule.

22bet Zimbabwe

Następnie w 1976 roku uchwalona została ustawa o zakładach i kontroli totalizatora. Równolegle zostały zalegalizowane zakłady sportowe. Dopiero w 1980 roku Zimbabwe uzyskuje swoją niepodległość od Wielkiej Brytanii. Po ośmiu latach nastąpiła znaczna liberalizacja wszystkich przepisów, co umożliwiło legalizację kasyn, a także złagodzono przepisy o loteriach. Jednocześnie wszystkie przepisy zostały skontrolowane i przejrzane. W 2002 roku miała miejsce nowelizacja ustawy o loteriach i grach hazardowych, która umożliwiła legalizację hazardu online. Konieczne jest, aby dana platforma bukmacherska uzyskała licencje od Lotteries and Gambling Board.

Dlaczego warto wybrać 22Bet Zimbabwe?

Społeczność z Zimbabwe przyjmuje również portal 22Bet. Czynnikiem determinującym wybór 22Bet Zimbabwe jest nierzadko internetowe kasyno, które zostało stworzone na potrzeby portalu bukmachrskiego. Znajdują się w nim najpopularniejsze gry, które można spotkać w kasynie stacjonarnym. Poza nimi dostępne są również pozycje, które cieszą się mniejszą popularnością, jednak posiadają swoich zwolenników na całym świecie. Gracze mają możliwość wyboru z bardzo wielu gier karcianych i stołowych.

Całość zwieńczają liczne automaty wirtualne i gry 3D. Z pewnością każdy znajdzie dla siebie rozrywkę, której szuka. Istotne jest, że nad sprawiedliwym przebiegiem gry czuwa 128-bitowy system szyfrowania. W rezultacie nie należy obawiać się niesprawiedliwych rozgrywek, które już od samego początku dają przewagę dla konkretnego użytkownika.

22Bet Zimbabwe

W większości przypadku poszukiwane są platformy bukmacherskie, które są łatwe w obsłudze. W przypadku 22Bet Zimbabwe od razu można dostrzec bardzo intuicyjny interfejs. Zarówno w wersji desktopowej jak i w aplikacji mobilnej. Ułatwia to sprawną obsługę strony wszystkim osobom, które nie mają zbyt dużego doświadczenia w użytkowaniu Internetu.

Równie istotne jest, że platforma zapewnia bezpieczeństwo dla każdej transakcji dokonywanej w obrębie 22Bet Zimbabwe. Środki przekazane w depozycie jak i dane osobowe są bardzo silnie chronione przez system SSL. Z kolei funkcjonowanie serwisu jest monitorowane i kontrolowane przez regulatora portali hazardowych – Curacao Gambling Authority. Jego działania są zawsze bardzo skuteczne, dlatego portale postępują zgodnie z wytycznymi.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz