22Bet Zambia

June 21, 2023
54 Views

Republika Zambii to państwo śródlądowe położone w południowej Afryce. W przeszłości, Zambia, była kolonią brytyjską. W tym kraju obywatele mogą legalnie korzystać zarówno z hazardu jak i hazardu online. Zambia w kwestii posiadanych przepisów posiada bardzo jasno sprecyzowaną sytuację związaną z grami hazardowymi, co jest pewnym ewenementem na skalę państw, w których obywatele posiadają bardzo ograniczony dostęp do Internetu. Pomimo tego i niskich dochodów uzyskiwanych przez Zambijczyków, Zambia jest obiektem zainteresowania zagranicznych bukmacherów. Zatem, czy w tym kraju działa www.22bet.com i czy obywatele mogliby z tego skorzystać?

Historia hazardu w Zambii

Kwestię związaną z grami hazardowymi w Zambii reguluje ustawa o turystyce i hotelarstwie z 2007 roku. Na jej mocy zostały zalegalizowane wszystkie najistotniejsze formy gier losowych. Także hazard online został uznany legalny, co idealnie podkreśla udostępnienie obywatelom platformy loterii stworzonej przez państwowego monopolistę, czyli Lotto Zambia. Jego działalność opiera się na uzyskanej licencji wydanej przez Dreamcall Zambia Limited, 7 Lagos Road, Rhodes Park Lusaka, której obsługą zajmuje się GG International Sp. z o.o. Lotto Zambia działa w oparciu o licencję nr 0000035.

Ciężko dotrzeć do jakichkolwiek informacji, które wskazywałyby dokładny moment zalegalizowania zakładów internetowych, a także w tym państwie nie stworzono specjalnie na ten cel ustawy. Całość działalności bukmacherskiej online regulują przepisy związane z hazardem. Zambia na tle innych państw wyróżnia się bardzo niskim dostępem do Internetu. Zaledwie co 4 obywatel może korzystać z jego możliwości, dlatego bardzo ciekawe jest podjęcie decyzji o zalegalizowaniu hazardu online.

Zambijczycy mogą wyłącznie obstawiać zakłady od licencjonowanych witryn. Zagraniczne firmy mogą założyć spółki zależne w Zambii, a także nabywać licencje na gry hazardowe online w Zambii. Bardzo ciężko znaleźć informacje, które wskazywałyby jakiego rzędu jest to wydatek.

22bet Zambia

22bet Zambia – jak działa ta platforma

Ze względu na zdecydowanie większy kapitał, bukmacherzy zagraniczni bardzo często decydują się na świadczenie usług w biednych krajach afrykańskich. Wówczas ich oferta, promocje i bonusy są nadzwyczaj atrakcyjne dla potencjalnych graczy. Zambijczycy, zdecydowani na korzystanie z tych usług, bardzo chętnie wybierają usługi zagranicznych bukmacherów online. Dla wielu osób jest to jedyna szansa, aby spróbować rozrywki na światowym poziomie.

Docelowa grupa bukmachera 22Bet Zambia jest stosunkowo wąska, jednak z każdym rokiem rozszerza się o nowych użytkowników. Zambijczycy mają możliwość skorzystania z licznych promocji oferowanych przez 22bet Zambia. Niejednokrotnie moment rozpoczęcia i zarejestrowania konta na platformie poprzedzone jest u nich zbieraniem środków na pierwszy depozyt, aby móc go praktywnicznie podwoić.

22bet Zambia to nie tylko bonus powitalny, ale także liczne promocje i bonusy, których nigdy krajowa platforma nie będzie w stanie przewyższyć. 22bet Zambia stworzyła mnóstwo możliwości, dla tamtejszych użytkowników, dlatego udaje mu się pozyskiwać graczy z konkurencyjnych platform.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz