22Bet Wietnam

June 15, 2023
48 Views

Wietnam zaliczany jest do dalekowschodnich krajów azjatyckich, w którym bardzo dużą popularność zyskuje hazard internetowy. Zainteresowanie tym tematem wzrasta z każdym rokiem. Stąd na tamtejszym rynku, nowe platformy bukmacherskie posiadają trudny orzech do zgryzienia, muszą pokonać przyzwyczajenia użytkowników i skutecznie zachęcić ich do zarejestrowania na nowej platformie.

W konsekwencji jako dość świeży bukmacher online, 22Bet uplasował się dopiero na 8 miejscu wśród wszystkich 767 bukmacherów działających na rynku wietnamskim. Pomimo tego zyskał bardzo dobre opinie i może poszczycić się oceną 9,00/10. Gracze doceniają fakt, że 22Bet Wietnam dostarcza usług hazardowych na znakomitym poziomie.

22bet wietnam

Hazard w Wietnamie

W trakcie trwania reżimu komunistycznego, w Wietnamie obowiązywał surowy zakaz na gry hazardowe. Argumentowane to było faktem, że hazard stanowi potępioną pogoń za kapitalizmem. W latach 90 XX wieku restrykcje zostały poluzowane, jednak w odniesieniu do większości państw na świecie nadal są bardzo surowe.

Wietnamczycy mogą zostać skazani na okres od 2 do 7 lat więzienia, jeżeli przegrają lub wygrają 50 milionów wietnamskich dongów, co stanowi równowartość 2000 USD. Kara jest także przewidziana dla operatorów. Ponadto, w przepisach wietnamskich przewidziana jest także kara dla mniejszych graczy. Pomimo widma surowych kar, Wietnamczycy bardzo chętnie korzystają z usług hazardowych także tych online. Szczególnie należących do zagranicznych bukmacherów. Aktualnie wobec graczy na takich platformach nie są wyciągane konsekwencje.

22Bet Wietnam – korzyści wynikające z zarejestrowania na platformie

Platforma 22bet przyjmuje graczy z Wietnamu. Dzięki rejestracji na platformie 22Bet Wietnam, użytkownicy posiadają dostęp do ogromnej ilości sportów, które mogą obstawiać zgodnie ze swoimi przewidywaniami. Jednocześnie mogą skorzystać z gier znajdujących się w kasynie. Gracze mogą obstawiać zakłady także w czasie rzeczywistym. Wśród najpopularniejszych kategorii w Wietnamie należy wymienić m.in.: rozgrywki sportów elektronicznych, wyścigi Formuły 1, walki bokserskie i MMA, a także kolarstwo czy football amerykański. Ponadto na platformie 22Bet Wietnam dużą popularnością cieszy się także curling, szachy i łyżwiarstwo szybkie.

W ramach platformy 22Bet Wietnam, gracze mogą nie tylko obstawiać przeróżne wydarzenia sportowe w zakładach, ale także stoi przed nimi możliwość przetestowania posiadanego szczęścia w grach kasynowych. Mogą to być najpopularniejsze rozgrywki – poker, blackjack, Quickspin, ale także automaty wirtualne czy też gry 3D, których jest ponad 100 pozycji. Zwycięzca może liczyć na bardzo wysokie nagrody. Dodatkowo za uzyskanie pierwszego miejsca przyznawane są premie.

Dzięki poprawnie wpisanemu kodu w trakcie rejestracji, użytkownik posiada możliwość uzyskania świetnego bonusu. Umożliwia uzyskanie aż 100% premii od pierwszego depozytu. Posiada on charakter powitalny i to od użytkownika zależy, czy uzyska maksymalną kwotę. Wielu początkujących graczy wykorzystuje bonus powitalny jako sposób do przetestowania posiadanych możliwości. Stali gracze także mogą liczyć na dodatkowe, piątkowe gratyfikacje.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz