22Bet Wenezuela

June 20, 2023
65 Views

Rynek bukmacherski funkcjonujący w Wenezueli posiada wiele swoich ograniczeń, jednak pomimo ich występowania użytkownicy coraz chętniej decydują się na skorzystanie z usług bukmacherskich. Panująca sytuacja w Wenezueli spowodowała, że z tamtejszego rynku wycofało się wielu operatorów, tym samym pozostawiono przestrzeń dla platform, które nie boją się wyzwań.

Jedną z nich jest z pewnością 22Bet Wenezuela, która po zintensyfikowaniu wszystkich swoich działań znajduje się na pozycji lidera w tym kraju. Oferta skierowana dla Wenezuelczyków jest nadzwyczaj atrakcyjna, ponieważ nadal musi dokładać wszelkich starań, aby utrzymać przy sobie jak największą ilość graczy.

Hazard w Wenezueli

Hazard w Wenezueli został zalegalizowany w 1997 roku na podstawie ustawy nr 36.259 i ustawy nr 36.523. Należy jednak wspomnieć, że przed tym rokiem w kraju funkcjonowały zakłady bukmacherskie. Uzyskiwały one specjalną zgodę od władz lokalnych, pomimo powiązania ze światem przestępczym czy korupcją. W Wenezueli hazard online został zalegalizowany w 2012 roku, co generalnie jest ewenementem na skalę światową.

Ubogie państwa nierzadko lekceważą tę kwestię lub jest on nielegalny w ujęciu technicznym. Firmy, które uzyskały licencję zakończyły działalność w tym kraju, ponieważ nie było to opłacalne. Wenezuelczycy często nie posiadają dostępu do Internetu, a nawet prądu. Stąd osoby, które chcą korzystać z usług bukmacherskich nierzadko decydują się na zarejestrowanie na zagranicznych platformach bukmacherskich. Stosunkowo często ich wybór pada na platformę 22bet Wenezuela.

22bet Wenezuela

Bonusy oferowane przez 22Bet Wenezuela

Wenezuelczycy są świadomi, że umiejętne wykorzystanie okazji pozwala na uzyskanie dodatkowych środków, które mogą przeznaczać na obstawianie zakładów sportowych i gry kasynowe. Zdecydowana większość użytkowników wybiera dolary amerykańskie jako swoją główną walutę. W konsekwencji maksymalna wartość bonusu powitalnego może wynieść nawet 300 USD, jeżeli ich pierwsza wpłata na portalu będzie wynosiła co najmniej 300 USD.

Sam proces rejestracji na platformie przebiega niezwykle szybko i pozbawiony jest konieczności wypełniania wielu zawiłych formularzy. Choć ilość formalności została znacząco skrócona, to jednak nie każdy Wenezuelczyk może utworzyć swoje konto. Warunkiem koniecznym jest ukończenie 18 roku życia i posiadanie numeru telefonu i adresu mailowego.

Stali użytkownicy mogą również liczyć na możliwość uzyskania wielu dodatkowych benefitów. Wierni gracze mogą każdego dnia otrzymywać darmowe spiny. Na dobry początek tygodnia, w poniedziałek, 22Bet Wenezuela oferuje nawet 25 darmowych spinów. Ich ilość wzrasta aż do niedzieli, kiedy użytkownicy mają szansę na uzyskanie aż 75 darmowych spinów. Ponadto, na wyciągnięcie ręki znajduje się również piątkowy bonus za doładowanie. Użytkownicy 22Bet Wenezuela mogą korzystać z platformy na każdy możliwy sposób, choć zdecydowanie największym powodzeniem cieszy się aplikacja mobilna, która jest bardzo chętnie pobierana przez Wenezuelczyków.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz