22bet Urugwaj

July 10, 2023
66 Views

Urugwaj to jedno z bardziej rozwiniętych państw znajdujących się na terenie Ameryki Południowej. Społeczeństwo Urugwaju liczy raptem 3,5 miliona obywateli. W tym państwie w zdecydowanej większości znajdują się państwowe kasyna, jednak występuje także możliwość grania u prywatnych operatorów. Czy mieszkańcy tego kraju mogą w pełni korzystać z platformy 22bet Urugwaj?

Historia hazardu w Urugwaju

Po raz pierwszy legalizacja hazardu w Urugwaju miała miejsce w 1819 roku. Jako pierwsza została zalegalizowana loteria. Następnie w 1856 roku zalegalizowane zostały zakłady sportowe. Równolegle miało miejsce utworzenie Krajowej Dyrekcji Loterii i Bilardów. W 1882 roku zdelegalizowano wszystkie prywatne formy hazardu. Legalne pozostawały wyłącznie loterie i zakłady sportowe, które były przeprowadzane przez państwo. W następnych latach dostrzeżono, że ograniczenia hazardu niekorzystnie wpłynęły na budżet państwa, dlatego zalegalizowano działalność hazardową wyłącznie w Rivierze, ale pod warunkiem, że kasyno będzie połączone z hotelem.

Miało to przede wszystkim ożywić sektor turystyczny. Następnie w 1940 roku umożliwiono tworzenie kasyn w Villa del Rio Branco. Dopiero w 1970 roku poszerzono terytoria, gdzie legalnie mogły funkcjonować kasyna o 6 dodatkowych stref. W 1975 roku państwo poluźniło swoje wpływy na sektor hazardu prowadzony przez prywatne jednostki, a równolegle wszystkie przepisy zostały dokładnie sprecyzowane.

22bet Urugwaj

W Urugwaju z technicznego punktu widzenia, hazard online pozostaje nielegalny. Wyjątek stanowi państwowa firma loteryjna La Banca de Quinielas de Montevideo. Bardzo długo hazard online nie był prawnie uregulowany. Dopiero prezydent Tabaré Vázqueza wydał dekret w którym wskazano na nielegalne korzystanie z zagranicznych i nielicencjonowanych firm bukmacherskich. W rzeczywistości wobec graczy korzystających z takich rozwiązań nie są wyciągane konsekwencje prawne. W przeciwieństwie do lokalnych firm, które prowadzą działalność bukmacherską bez licencji.

Czy Urugwajczycy korzystają z platformy 22bet Urugwaj?

Platforma bukmacherska 22bet pozostaje otwarta także dla graczy pochodzących z Urugwaju. Choć nie posiada stosownej licencji przyznanej przez państwo to działa w oparciu o licencję przyznaną przez rząd Curacao. Jest ona niezwykle atrakcyjna dla tamtejszej społeczności. 22bet Urugwaj to przede wszystkim szereg różnych promocji i bonusów, które skutecznie zachęcają do rejestracji na tej platformie.

Brak konsekwencji wyciąganych wobec potencjalnych graczy sprawia, że Urugwajczycy chętnie korzystają z tej możliwości i rezygnują z oferty lokalnych bukmacherów. Platforma 22bet Urugwaj jest w pełni dostosowana do ich potrzeb i mają możliwość korzystania ze specjalnej aplikacji, która w zdecydowanym stopniu ułatwia obstawianie zakładów czy granie w kasynie.

22bet Urugwaj

22bet Urugwaj w znakomitym stylu dba o prywatność i środki powierzone przez graczy, co jest możliwe dzięki najbardziej zaawansowanym zabezpieczeniom. W rezultacie gracze chętniej decydują się na łamanie zakazu, ponieważ ich dane nie zostaną nigdzie przekazane.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz