22Bet Ukraina

June 19, 2023
43 Views

Ukraina pod względem wielkości zajmuje drugie miejsce w Europie. Zaliczana jest do biedniejszych krajów Europy Wschodniej. Obecnie na jej terenie toczy się wojna z Rosją, choć oficjalnie konflikt rozpoczął się już wcześniej w związku z aneksją Półwyspu Krymskiego. Ukraina nie znajduje się w gronie państw członkowskich Unii Europejskiej, ale może na liczyć na jej wsparcie w związku z toczonym konfliktem. Legalizacja hazardu i hazardu online nastąpiły stosunkowo późno, ponieważ dopiero w 2020 roku.

Historia hazardu w Ukrainie

Ukraina bardzo długo stanowiła część ZSRR, gdzie dominująca ilość gier hazardowych była ustawowo zakazanych. Dopiero w 1991 roku udaje jej się uzyskać niepodległość, co daje jej możliwość samodzielnego tworzenia przepisów. W rezultacie zdecydowano się na legalizację hazardu już od momentu utworzenia Ukrainy. Do 2009 roku, hazard bardzo intensywnie się rozwijał. Ten czas określa się jako “złoty wiek hazardu”, kiedy branża posiadała idealne podłoże do ekspansji. Szczególnie wykorzystywała do tego luźniejsze przepisy, wszechobecną korupcję czy też doskonale zorganizowaną przestępczość. Hazard był niejednokrotnie przyczyną wybuchu bardzo głośnych skandali.

22bet Ukraina

Ostatecznie rząd zmotywował się do działania na skutek wybuchu pożaru w Dniepropietrowsku, kiedy śmierć poniosło aż 10 osób, które przebywały w sali do gry. W rezultacie zdecydowano się na zamknięcie wszystkich działalności związanych z hazardem, a ich ponowne otwarcie było możliwe po zweryfikowaniu ich bezpieczeństwa.

Zakaz korzystania z hazardu był otrzymywany do 2010 roku i objął także hazard online, choć nie miało to jakichkolwiek racjonalnych podstaw. W konsekwencji Ukraińcy gorąco zainteresowali się korzystaniem z nielicencjonowanych platform bukmacherskich.

Pomimo późniejszej legalizacji ukraińskiego sektora gier hazardowych, społeczność Ukrainy nadal chętnie wybiera nielicencjonowane platformy, co zmniejsza wpływy do budżetu. Przychody w latach 2005-2008 wynosiły aż 967 mln euro. W 2020 roku ponownie zalegalizowano hazard na Ukrainie, w tym również hazard online. Ostatecznie jednak stacjonarne punkty musiały został zamknięte od 2022 roku ze względu na wojnę z Rosją.

22bet Ukraina – czy portal cieszy się powodzeniem?

Platforma bukmacherska 22bet Ukraina jest niezwykle popularna w tym kraju. Użytkownicy bardzo chętnie dokonują rejestracji na u tego bukmachera. Spowodowane jest to przede wszystkim za sprawą bardzo atrakcyjnej promocji stanowiącej nagrodę za rejestrację i wpłatę depozytu. Następnie mogą uzyskiwać bonusy, które dedykowane są dla stałych graczy.

22bet Ukraina obfituje w bardzo dużo możliwości obstawiania przeróżnych zakładów bukmacherskich. Udostępnione są wydarzenia na wiele popularnych dyscyplin. Ponadto Ukraińcy mają również możliwość korzystania ze specjalnego kasyna online. Całość portalu zwieńczona jest przez doskonałe zabezpieczenia, które chronią zarówno dane osobowe jak i środki przekazane i zgromadzone przez graczy. O wysokiej jakości świadczonych usług świadczy najlepiej licencja przyznana przez rząd Curacao.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz