22bet Togo

July 3, 2023
59 Views

Togo, Republika Togo jest małym afrykańskim państwem, który jest dość ubogi. Populacja Togo liczy ok. 8,5 miliona obywateli. W przeszłości Togo była jedną z kolonii francuskich. Na przestrzeni innych państw, Togo wyróżnia się bardzo wysokim odsetkiem osób wierzących w voodoo. W tym kraju hazard pozostaje legalny od 1966 roku, a aspekty prawne związane z hazardem online nie zostały do tej pory uregulowane.

Taka sytuacja w krajach obecnie należy do rzadkości. Większość państw posiada swoje stanowisko choć do końca nie egzekwuje od społeczeństwa posłuszeństwa w tej kwestii. Jest to charakterystyczne dla uboższych krajów, gdzie obowiązujące prawo nie jest na bieżąco aktualizowane. Jak wygląda zainteresowanie tym rynkiem wśród zagranicznych bukmacherów online? Czy powstała platforma 22bet Togo?

Historia hazardu w Togo

Togo swoją niepodległość od Francji uzyskało w 1960 roku. Przez kolejne trzy lata, status prawny dla gier hazardowych można określić jako nieznany. W 1966 roku opublikowana została pierwsza ustawa o grach hazardowych. Wówczas doszło do pierwszej, oficjalnej legalizacji hazardu na mocy dekretu nr 66-8. Togończycy mieli możliwość legalnego uczestnictwa w loteriach i grach zbliżonych do loterii.

Utworzono także Loterie Nationale Togolaise (LONATO). W 1989 roku LONATO uzyskał uprawnienia do wydawania zezwoleń na gry hazardowe i stał się organem regulacyjnym Togo w oparciu o zarządzenie nr 80-29 z 1989 roku. W 2006 roku zostało przyjęte rozporządzenie międzyresortowe o nr 004/MEFP/MATD/MS/MDPRDAC/CAB, które umożliwiło LONATO na wydawanie licencji dla prywatnych firm. W rezultacie można zauważyć nawet aktywność afrykańskiej firmy hazardowej Lydia Ludic na rynku togońskim.

22bet Togo

Brak regulacji prawnych związanych z hazardem online stanowi swoistą furtkę dla bukmacherów zagranicznych, którzy chcą oferować swoje usługi dla mieszkańców Togo. Nie są zobligowani do uzyskania i opłacenia licencji, dlatego wiele platform zagranicznych akceptuje graczy pochodzących z Togo.

Czy mieszkańcy Togo mogą korzystać z platformy 22bet Togo?

Platforma bukmacherska 22bet akceptuje graczy pochodzących z Togo. Mają oni możliwość rejestracji i korzystania ze wszelkich usług świadczonych przez tego bukmachera na platformie 22bet Togo. Platforma 22bet Togo obfituje w ogromne ilości atrakcyjnych bonusów i promocji, które przewidziane są zarówno dla nowych jak i stałych graczy. Strona internetowa opiera się na bardzo przejrzystym interfejsie, co ułatwia obstawianie i granie w kasynie.

Użytkownicy posiadają również możliwość korzystania z aplikacji, która znacząco usprawnia i ułatwia obstawianie zakładów, a także pozwala to zrobić z dowolnego miejsca, gdzie działa Internet. Aplikacja działa bardzo płynnie na większości smartfonów. Nie jest wymagane posiadanie najnowszych wersji oprogramowania, co jest szczególnie doceniane przez mieszkańców biedniejszych części świata.

Stworzenie aplikacji mobilnej dla 22Bet Togo było doskonałym posunięciem, które znacząco poprawiło komfort użytkowników. Równolegle spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz