22Bet Tajwan

June 21, 2023
60 Views

Tajwan jest terytorium, które przez Chińską Republikę Ludową uważane jest za ich autonomiczną prowincję. Na tajwańskim rynku dostrzegalny jest ogromny potencjał, jednak jest on skutecznie tłumiony przez rządowe ograniczenia narzucone przez rząd Chin. W przeszłości w Tajwanie hazard był bardzo powszechny, jednak wprowadzenie Kodeksu karnego Republiki Chińskiej sprawiło, że każda z form hazardu została uznana za przestępstwo. W konsekwencji od 1935 roku każda z form hazardu jest nielegalna na Tajwanie, choć nie budzi to jakiegokolwiek entuzjazmu ze strony społeczności. W ostatnich latach coraz głośniejsze są rozmowy o ponownym zalegalizowaniu hazardu na Tajwanie.

Zakaz hazardu a działalność zagranicznych operatorów internetowych na Tajwanie

W ciągu ostatnich latach coraz częściej podejmowane są tematy nawiązujące do legalizacji hazardu na Tajwanie przy jednoczesnym przywróceniu tajwańskiego przemysłu kasynowego. Prawdopodobnym krokiem w stronę rewolucji na rynku bukmacherskim może być zmiana ustawy o rozwoju wysp przybrzeżnych Tajwanu z 2009 roku. Umożliwiła zakładanie kasyn naziemnych na terytoriach przybrzeżnych Tajwanu, jeżeli w przeprowadzonych referendach aż 50% ludności wyrazi swoje poparcie. W powrocie do świetności tajwańskich kasyn na przeszkodzie może stanąć fakt, że państwo zaprzestało wydawania jakichkolwiek licencji.

22bet Tajwan

Dodatkowo ustawa o kasynach, która mogłaby zalegalizować kasyna na terytoriach offshore jest nadal przedmiotem dyskusji podejmowanej przez tajwańskich ustawodawców. W Tajwanie były już dwukrotnie przeprowadzane referenda przez wyspę Penghu i Matsu.

22Bet Tajwan

Tylko Matsu poparło założenie kasyna na wyspie. Z kolei w Penghu aż 58% mieszkańców wyraziło swój sprzeciw na ten pomysł.Sytuacja polityczna i gospodarcza Tajwanu jest dodatkowo skomplikowana ze względu na próby wymuszenia rozwiązań rekomendowanych przez Chiny. Chiny jednoznacznie wskazują, że wyrażają swój sprzeciw wobec stanowiska Tajwanu w sprawie kasyn. Co więcej zmianę próbują wymusić poprzez sankcje gospodarcze nakładane na Tajwan.

Choć na Tajwanie obowiązuje zakaz uprawiania jakiegokolwiek hazardu, także online, to należy wskazać, że ten sektor zachowuje się jakby był na to odporny. Gracze są w pełni świadomi ewentualnych konsekwencji, jednak poszukują stale wrażeń na najwyższym poziomie. Stąd wzrasta zainteresowanie wszystkimi platformami online, które oferowane są przez zagranicznych bukmacherów.

Czy mieszkańcy Tajwanu mogą mieć dostęp do 22bet Tajwan?

Tajwańczycy poszukują najlepszego bukmachera online, który posiada rozbudowaną ofertę jak i również akceptuje graczy z tego rejonu świata. Nierzadko problemem w przyjmowaniu graczy mogą być kwestie związane z zależnością od Chin. Platforma bukmacherska 22bet Tajwan akceptuje graczy pochodzących z Tajwanu. Mają możliwość rejestracji na platformie, co jednocześnie pozwala im na korzystanie z bardzo wielu promocji przygotowanych dla nowych i stałych graczy. W razie wystąpienia jakichkolwiek trudności mieszkańcy Tajwanu mogą uzyskać pomoc ze strony obsługi strony.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz