22bet Szwecja

June 29, 2023
54 Views

Szwecja, a oficjalnie Królestwo Szwecji jest bogatym państwem znajdującym się w północnej części Europy. Szwecja jest członkiem Unii Europejskiej, którego popularność wynosi 10,3 miliona obywateli. W Szwecji stosunkowo wcześnie został zalegalizowany hazard, ponieważ odbyło się to już w 1934 roku. Z kolei hazard online został oficjalnie uznany za legalny już w 2002 roku. Jak państwo upatruje się na kwestię korzystania Szwedów z nielicencjonowanych platform zagranicznych bukmacherów? Czy powstała platforma 22bet Szwecja?

Historia hazardu we Szwecji

Z bardzos dużym prawdopodobieństwem hazard na terytorium Szwecji był rozrywką znaną już przez Wikingów, ponieważ w ich grobach znajdowały się kości. Z zachowanych źródeł można wyczytać, że już w XIV wieku działalność hazardowa była zinstytucjonalizowana i uregulowana.

Pierwszą loteria państwowa powstała w 1772 roku z inicjatywy króla Gustawa III. która została zakazana już w 1841 roku. Ten zakaz trwał aż do 1934 roku, kiedy powstała państwowa firma hazardowa. Wpływy były przekazywane do budżetu, aby wspierać krajowe organizacje sportowe. Od tego wydarzenia nie wprowadzono już ponownie zakazu na hazard. Wręcz przeciwnie branża bardzo intensywnie się rozwijała, co z pewnością było związane także z inwestycjami przeprowadzonych przez najbogatszych mieszkańców Szwecji.

22bet Szwecja

W 2002 roku Szwecja podjęła decyzję o legalizacji hazardu online. Także w tym samym roku, państwowy monopolista na rynku hazardu zdecydował się na uruchomienie własnej platformy cyfrowej. Platforma z pokerem online Svenska Spel zaczyna działać od 2006 roku i tym samym poszerza grono usług bukmacherskich online we Szwecji złożone z loterii online i cyfrowych zakładów sportowych.

W 2019 roku, zgodnie z dyrektywami przygotowanymi przez Unię Europejską, dokonano znaczących zmian w sektorze gier hazardowych online. Dostrzeżono znaczące zliberalizowanie obowiązujących przepisów. Był to znaczący krok w kierunku zakończenia popularyzowania nielicencjonowanych stron, ponieważ aż ⅓ graczy wybierała takie platformy. Omyłkowy wybór nielicencjonawanej witryny nie jest traktowany jako wykroczenie. Zdecydowanie celem pozostają bukmacherzy, którzy oferują te usługi.

Czy w Szwecji działa platforma 22bet Szwecja?

Platforma bukmacherska 22bet działa w oparciu o licencję wydaną przez rząd Curacoa, która nie jest tożsama z licencją udzielaną przez władze ze Szwencji. Od 2019 wszystkie nielicencjonowane firmy mają dodatkowo utrudniony dostęp do graczy ze Szwecji z uwagi na blokadę stosowaną przez dostawcę usług internetowych na dane witryny hazardowe.

Ponadto, nielicencjonowani operatorzy gier hazardowych nie mają możliwości prawnej na reklamowanie swoich usług na rynku szwedzkim. Jednak pocztą pantoflową bardzo szybko i skutecznie przekazywane są informacje o polecanych bukmacherach online. W rzeczywistości platforma 22bet Szwecja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto bardzo chętnie są akceptowani gracze pochodzący ze Szwecji i nie napotykają na jakiekolwiek problemy podczas rejestracji na platformie.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz