22Bet Syria

June 21, 2023
55 Views

Syria, a właściwie Syryjska Republika Arabska, to jedno z państw, które posiada bardzo mocno ugruntowany islam zarówno w kulturze jak i w polityce. W konsekwencji ich religia jak i treść Koranu wpływa w znacznym stopniu na życie i rozrywki obywateli państwa.

Co więcej, Syria znajduje się w grupie najbardziej niebezpiecznego kraju na świecie z uwagi na panującą w nim wojnę domową skutkującą nieustającymi zamieszkami. W tym kraju hazard uznawany jest za nielegalny. Dotyczy to również hazardu online, choć w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej. Czy obywatele tego kraju mogą korzystać z 22Bet Syria?

Hazard w Syrii

Choć hazard w Syrii został zdelegalizowany w 2011 roku, to nie zawsze tak było. W przeszłości były okresy, kiedy Syryjczycy mogli legalnie obstawiać zakłady i korzystać z kasyn w swoim państwie. Te momenty przypadały na lata 60 XX wieku i w 2010 roku. Co więcej w latach 60 bardzo powszechną rozrywką było korzystanie z usług świadczonych przez kasyna. Pierwszy oficjalny zakaz hazardu miał miejsce w latach 70 XX wieku.

Wówczas funkcjonały trzy cieszące się złą sławą zakłady hazardowe, które podlegały pod władzę magnata hotelarstwa. Ich zamknięcie było spowodowane ogromnym naciskiem ze strony syryjskich duchownych. Z kolei zakaz z 2011 roku był konsekwencją trwającej w tym państwie wojny domowej. Choć z oficjalnych dokumentów wynika, że powinno mieć to miejsce w 2012 roku, to w rzeczywistości ten zakaz zaczął obowiązywać już w 2011 roku. Objął on również hazard online. W rzeczywistości, w Syrii nie są blokowane strony z treściami i grami bukmacherskimi. Blokada internetu skupia się przede wszystkim na treściach politycznych i religijnych.

22bet Syria

Kwestie związane z hazardem z jednej strony są bardzo precyzyjne, ale z drugiej można odnieść wrażenie, że pozostawiona została furtka, która umożliwia obywatelom korzystanie z platform bukmacherskich online. Z pewnością nie jest to całkowicie świadome działanie.

Obecnie państwo skupia się na zapanowaniu nad chaotyczną sytuacją z powodu wojny domowej, także na platformie internetowej. Wdrożenie nowego systemu i zabezpieczeń w aktualnej sytuacji nie będzie możliwe. Stąd obywatele decydują się na świadome łamanie prawa i wykorzystują do tego zagraniczne portale bukmacherskie, które nie są objęte syryjskim prawem.

Co oferuje 22Bet Syria?

Bukmacher 22Bet zdecydował się na udostępnienie swoich usług dla Syryjczyków. W konsekwencji obywatele państwa pogrążonego w chaosie wojny domowej mogą skorzystać z cywilizowanych rozrywek. 22Bet Syria jest doskonałym wyborem ze względu na oferowanie bardzo wielu możliwości, które potrafią zaspokoić nawet najbardziej wybrednych graczy.

22Bet Syria to zarówno zakłady sportowe jak i mocno rozbudowane kasyno. W jednym miejscu występuje cały wachlarz usług bukmacherskich. Kluczowe jest, że Syryjczycy mogą się zarejestrować w bardzo szybki sposób, a cały szereg wprowadzonych zabezpieczeń pozwala na zapewnienie pełnej ochrony tożsamości. Dodatkowo szeroki wybór metod płatności pozwala ukryć transakcje bankowe przed ewentualną inwigilacją ze strony państwa w przyszłości.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz