22Bet Sudan

June 19, 2023
43 Views

Sudan, a właściwie Republika Sudanu to kraj islamski, do 2005 roku był połączony z Sudanem Południowym. Ostatnie zmiany w funkcjonującym systemie sprawiły, że te państwo stał się krajem świeckim. Sudan to przede wszystkim najbiedniejszy kraj Afryki, który posiada aż 48 milionów mieszkańców. W historii Sudanu można dostrzec okres, kiedy stanowił kolonię brytyjską. Na legalność hazardu w Sudanie ogromny wpływ posiada wiara wyznawana przez obywateli. Przedstawiamy jak wyglądają możliwości dostępu Sudańczyków do hazardu i hazardu online. Dodatkowo wskazujemy, czy 22Bet Sudan działa na terenie Republiki Sudanu.

Czy hazard jest legalny w Sudanie?

Islam bardzo mocno wpływa na kształtowanie systemu prawnego w Sudanie. Ustawodawcy podczas kształtowania się prawa inspirowali się zapisami w Koranie. W rezultacie hazar w Sudanie jest zabroniony. Do 2020 roku obowiązywał zapis, w którym karami za uprawianie nielegalnego hazardu były grzywna albo chłosta w postaci do 25 batów. W 2020 roku Sudan stał się krajem świeckim, dlatego zaszła konieczność usunięcia tradycyjnych kar islamskich.

W konsekwencji Sudańczycy za uprawianie hazardu mogą zostać ukarani nawet rocznym pozbawieniem wolności. Choć zmieniono bardzo wiele przepisów, a nawet zniesiono prawo szariatu, to nadal hazard jest surowo zabroniony. Koran przedstawia, że hazard jest surowo zabroniony, ponieważ powstał jako dzieło szatana i skutecznie odwraca ludzi od Boga.

Sudanie zabroniony jest nawet udział w loteriach, co jest dopuszczalne w bardzo wielu krajach muzułmańskich.

W kwestii rozpatrywania legalności hazardu online w Sudanie należy uwzględnić bardzo niski dostęp do Internetu wynoszący ok. 30%. W tym gronie znajdują się również osoby, które nie są w ogóle zainteresowane tą tematyką. W rezultacie Państwo nie skupia się na egzekwowaniu łamania zakazu hazardu online.

Działalność Krajowej Korporacji Telekomunikacyjnej skupia się wokół cenzury internetowej, jednak na swoim celowniku posiada przede wszystkim treści polityczne i religijne. Ten system nie jest skuteczny w odniesieniu do zakładów i kasyn online. Skutecznie mogą zablokować raptem kilka międzynarodowych platform hazardowych. Przez większośc osób te działania traktowane są jako wystarczające, dlatego gracze nie są ścigani przez państwo za korzystanie z platform.

22bet Sudan

Działalność 22Bet Sudan

Zagraniczne platformy bukmacherskie są zarejestrowane w innych krajach, dlatego nie są objęte prawem obowiązującym w Sudanie. W rezultacie mogą świadczyć swoje usługi dla mieszkańców Sudanu, co równie chętnie robią. Także 22Bet Sudan przygotował swoją platformę dla użytkowników z tego kraju.

Zawartość strony niczym nie różni się w odniesieniu do innych krajów docelowych. Sudańczycy mają możliwość skorzystania z kasyna jak i obstawiania zakładów sportowych. Platforma posiada zabezpieczenia, które chronią graczy przed ewentualną inwigilacją ze strony państwa. Ich dane osobowe są w pełni bezpieczne, a wpłat mogą dokonywać przy wykorzystaniu e-portfela lub kryptowalut. 22Bet Sudan opowiada się po stronie obywateli, a nie rządów. Dostrzega chęć skorzystania z cywilizowanych rozrywek, dlatego oferuje Sudańczykom najwyższą możliwą jakość usług.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz