22Bet Somalia

June 27, 2023
51 Views

Somalia znajduje się w gronie najuboższych państw na świecie. Zajmuje drugie, niechlubne miejsce. Zdecydowanie w tym kraju dominuje wyznanie muzułmańskie, które deklaruje aż 99% społeczeństwa. Te państwo zmaga się nie tylko z ubóstwem, ale również z wojną domową. Prawo obowiązujące w Somalii jest silnie związane z treścią wynikającą z Koranu, dlatego w tym państwie, hazard jest nielegalny. Dodatkowo w technicznym ujęciu także hazard online jest nielegalny, choć można powiedzieć, że Somalijczycy posiadają na oścież otwarte okno z możliwością skorzystania z usług bukmacherów z zagranicy.

Historia hazardu w Somalii

W rzeczywistości od zawsze hazard w Somalii pozostaje nielegalny. Somalia była dawną kolonią włoską i już w tym okresie, społeczeństwo nie mogli korzystać z usług bukmacherskich. Zakaz nałożony na hazard jest konsekwencją dominującej przewagi muzułmanów w tym kraju. Prawo islamskie zdecydowanie zabrania korzystania z gier losowych. Jest to traktowane jako przestępstwo moralne i kryminalne, choć analizując ten aspekt na przestrzeni innych krajów muzułmańskich można dostrzec zupełnie inne podejście do tego kraju.

W Somalii nie są dostępne żadne legalne operacje hazardowe, ale społeczeństwo chętnie bierze udział w państwowej loterii. Pomimo obowiązującego zakazu, Somalijczycy mogą zdecydować się na uczestnictwo w nielegalnych organizacjach bukmacherskich. Osoby, którym udowodni się uprawianie hazardu mogą zostać publicznie wychłostani, co jest tradycyjną karą islamską.

22bet Somalia

Hazard online pomimo oficjalnego zakazu, nie jest w rzeczywistości egzekwowany. Przede wszystkim wynika to z bardzo niskiego poziomu dostępu do Internetu, a także toczącej się wojny domowej, która koncentruje uwagę państwa na zupełnie innych aspektach. Dodatkowo obowiązujące ustawodawstwo w żadnym stopniu nie nadąża za postępem technologicznym.

Jak 22Bet Somalia przyciąga do siebie nowych użytkowników?

Dla mieszkańców Somalii, 22Bet Somalia posiada bardzo szeroką ofertę. Przede wszystkim uwagę zwraca bardzo szeroki wybór zakładów bukmacherskich, które można obstawiać. Gracze mogą obstawiać zakłady na sporty drużynowe, sporty kontaktowe jak i również sporty indywidualne. Ponadto, przewidziane są także inne możliwości obstawiania. W 22Bet Somalia największym powodzeniem wśród użytkowników cieszą się dyscypliny tj.: koszykówka, snowboard, siatkówka, piłka ręczna. Co więcej, Somalijczycy chętnie decydują się na obstawianie szachów.

Każdy Somalijczyk, który zdecyduje się na założenie konta na 22Bet Somalia może liczyć na atrakcyjne bonusy. Nowi gracze, którzy chcą obstawiać zakłady sportowe mogą uzyskać nawet 50 funtów brytyjskich. Z kolei osoby, które zdecydują się na korzystanie z kasyna 22Bet Somalia mogą uzyskać dodatkowo aż 250 funtów brytyjskich. Ponadto, dla stałych graczy również przewidziane są atrakcyjne bonusy, które cieszą się dużą popularnością – poniedziałkowe i piątkowe doładowania. Zdobywanie dodatkowych darmowych środków zapewnia im źródło dodatkowej i świetnej rozrywki.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz