22bet Slowacja

July 4, 2023
63 Views

Słowacja, choć właściwie jest to Republika Słowacka to kraj znajdujący się w Europie Środkowej. Do niedawna była częścią Czechosłowacji. Obecnie jest członkiem Unii Europejskiej, który zamieszkuje ok. 5,4 miliona obywateli. W tym kraju legalizacja hazardu nastąpiła w 1993 roku, a hazard online został zalegalizowany już w 2005 roku.

Historia hazardu na Słowacji

Legalizacja hazardu miała miejsce w roku, kiedy państwo uzyskało swoją niepodległość. Zatem od 1993 roku społeczeństwo może legalnie korzystać z usług bukmacherskich. Ustawy regulujące tę gałąź rynku były zmieniane na przestrzeni czasu. Obecnie hazard na Słowacji jest regulowany przez ustawę nr 30/2019, która zmieniła ustawę nr 171/2005 o grach hazardowych. Nowelizacja ustawy pozwoliła na stworzenie nowych definicji dla typów obiektów i operatorów, którzy mają możliwość uzyskania licencji od państwa na prowadzenie gier hazardowych. Zmieniły się również warunki i wymagania, które umożliwiają ich uzyskanie.

22bet Slowacja

Od 2005 roku, także został zalegalizowany hazard online. Choć początkowo dostrzegalny był monopol państwowego operatora TIPOS, ale poza jego wpływami pozostawały zakłady sportowe online. TIPOS nie posiadał zdolności do skutecznego zachęcania użytkowników do korzystania z jego usług. Słowacy bardzo chętnie korzystali z usług nielicencjonowanych, zagranicznych bukmacherów na ich platformach online. W 2019 roku zalegalizowano również kasyna online, także sam poker.

Prywatne firmy muszą nabyć specjalną licencję na kasyna online. Licencja na zakłady sportowe jest niewystarczająca. Witryny hazardowe, które nie posiadają licencji są blokowane. Nieuczciwi operatorzy mogą liczyć się na nałożenie na nich grzywny w wysokości ok. 500 000 euro za każde, jednorazowe naruszenie.

Co oferuje 22Bet Słowacja?

Każdy użytkownik, który zarejestruje się na 22Bet Słowacja posiada możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty przygotowanej przez bukmachera. Każdego dnia udostępniana jest ogromna ilość zakładów sportowych, a także zakładów na sporty elektroniczne. Mieszkańcy Słowacja szczególnie interesują się e-sportami, piłką nożną, MMA, kolarstwem, rugby, boksem, golfem i łyżwiarstwem szybkim.

Dla nowych użytkowników na 22Bet Słowacja przewidziane są bonusy powitalne. Przyznawane są tuż po dokonaniu pierwszego depozytu i mogą wynosić aż 122€, gdzie większość platform bukmacherskich narzuca limit premii 100€. Bonus powitalny mogą uzyskać gracze, którzy dokonają minimalnej wpłaty wynoszącej 1€, choć w takiej sytuacji będzie on zdecydowanie niższy.

22Bet Słowacja

Gracze mogą dostrzec nieustanne starania bukmachera, aby zaspokoić potrzeby graczy z całego świata. Opracowany interfejs portalu umożliwia funkcjonalne korzystanie z platformy zarówno za pomocą komputera jak i urządzeń mobilnych. Wszystko jest dopracowane w najmniejszym calu. Użytkownicy mogą w pełni korzystać z możliwości, a bukmacher zapewnia bezawaryjny i nieskomplikowany portal.

22Bet Słowacja jest w pełni bezpieczny. Uzyskał stosowne potwierdzenie ze strony Curacao Gambling Authority, który jest jednym z największych regulatorów wśród portali e-hazardowych. Bukmacher na tej podstawie oferuje swoje usługi.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz