22bet Republika Dominikanska

June 29, 2023
48 Views

Republika Dominikany, bardzo często błędnie kojarzona jest ze Wspólnotą Dominiki. W rzeczywistości znajduje się ona na wyspie Hispaniola, którą współdzieli z Haiti, na Morzu Karaibskim. Dominikana zalicza się do grona państw, są dopiero raczkujące na rynku gier hazardowych, choć Karaiby zasłynęły z rajów podatkowych i hazardu online. Zatem, czy gracze z Republiki Dominikańskiej mają możliwość korzystania z zagranicznych platform bukmacherskich? Czy funkcjonuje platforma 22bet Republika Dominikanska?

Historia hazardu na Dominikanie

Gospodarka prowadzona przez rząd Dominikany sprawia, że zajmuje ona drugie miejsce na Karaibach pod względem wielkości. Nie można ukryć, że jej ogromną siłą napędową są turyści, dlatego poza licznymi promocjami regionu, państwo stara się zapewnić przybyłym jak najwięcej rozrywki. W tym należy uwzględnić dostępność i ilość kasyn na wyspie. Pandemia koronawirusa niekorzystnie wpłynęła na ich funkcjonowanie, dlatego kilka punktów musiało zostać zamkniętych. W przeszłości z kasyn na Dominikanie mogli korzystać wyłącznie turyści, jednak obecnie mogą robić to również miejscowi. Kluczowe jest, żeby kasyna były częścią hoteli lub znajdować się blisko nich.

22bet Republika Dominikańska

Hazard online został stosunkowo szybko zalegalizowany, ponieważ odbyło się to w 1998 roku w oparciu o ustawę 24-98, nowelizację głównej ustawy o grach hazardowych: ustawą 351. Jednak nie odnosiło się to do kasyn online. One z kolei zostały zalegalizowane po upływie 8 lat, w 2006 roku. Na Dominikanie panuje monopol należący do Amaya Gaming, a zwykłe jednostki nie mają możliwości przyjmowania graczy pochodzących z Republiki Dominikany, co wynika ze względów prawnych. W rzeczywistości zagraniczni bukmacherowie online decydują się na przyjmowanie graczy z tego kraju.

Czy na Dominikanie funkcjonuje platforma 22bet Republika Dominikanska?

Platforma bukmacherska 22bet działa w oparciu licencji uzyskanej na Curacao, która w rzeczywistości nie posiada punktów stycznych z licencją wymaganą w Republice Dominikańskiej. Zatem teoretycznie bukmacher nie powinien świadczyć swoich usług dla obywateli Dominikany. W rzeczywistości bukmacher 22bet na swojej platformie akceptuje także graczy z Dominikany, ponieważ nie jest objęta prawem obowiązującym na terenie Dominikany.

Platforma 22bet Republika Dominikanska jest stosunkowo częstym wyborem tamtejszej społeczności, a także jest bardzo pozytywnie przez nich oceniana. Platforma 22bet Republika Dominikanska stwarza im cały szereg różnych możliwości, których nie mogą doświadczyć w przypadku korzystania z usług licencjonowanych firm.

Większy kapitał pozwala na podwyższenie stawek, a także jednocześnie umożliwia świadczenie usług na o wiele wyższym poziomie niż konkurencyjne jednostki. 22bet Republika Dominikanska to zarówno doskonale rozwinięta sekcja zakładów bukmacherskich jak i również świetnie funkcjonujące kasyno online. Zwieńczeniem działalności platformy są łatwe do uzyskania promocje i bonusy, które przysługują zarówno nowym jak i stałym graczom.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz