22Bet Polska

June 19, 2023
48 Views

Polska, Rzeczpospolita Polska to kraj znajdujący się w Europie Środkowej. Jego populacja wynosi 38 milionów mieszkańców i jest 9. pod kątem wielkości państwem w Europie. Polska jest również członkiem Unii Europejskiej, co ostatecznie przekłada się również na ustawodawstwo związane z hazardem. Do 1991 roku, Polska pozostawała pod wpływem ZSRR, co przekładało się również na kwestię związaną z funkcjonowaniem hazardu. Hazard jak i hazard online są legalne w Polsce. Wdrożone systemy około hazardowe sprawiają, że stosowane zabezpieczenia są jednymi z najbardziej radykalnych w całej Europie. Zatem czy w tym kraju mogą usługi także zagraniczni bukmacherzy online? Czy funkcjonuje platforma 22bet?

Hazard w Polsce

Polska odzyskała swoją niepodległość w 1918 roku, a już w 1920 uchwalona została ustawa o grach hazardowych, która regulowałą ten sektor. Jednocześnie oficjalnie zalegalizowała tę działalność. Do 1991 roku możliwości Polaków korzystania z hazardu online były bardzo mocno ograniczone, ponieważ zależność od ZSRR wymusiła także konieczność zdelegalizowania niektórych form hazardu. Po 1991 roku ponownie go zalegalizowano. Późniejsza zmiana ustawodawstwa nastąpiła w 2009 roku.

Liczne skandale hazardowe, lobbing na rządzących, a także wpływ przestępczość zorganizowanej na funkcjonowanie automatów sprawił, że zaszła konieczność zaostrzenia prawa. Afera hazardowa wywołała znaczące ograniczenie w działalności kasyn. Ostatecznie na jej podstawie zostały zdelegalizowane, dlatego w Polsce obecnie nie funkcjonują praktycznie kasyna. Zostało ich łącznie 15. Dodatkowo występują salony gier, których jest ok. 50. Prowadzone są przez państwową spółkę Totalizator Sportowy. Licencje nie są przyznawane dla prywatnych firm.

22bet Polska

Działalność bukmacherską online w Polsce mogą prowadzić wyłącznie osoby fizyczne, które mieszkają w Polsce. W Polsce zarówno poker jak i kasyno online są nielegalne. Liczne ograniczenie wpływają na brak konkurencyjności krajowych firm bukmacherskich. Szacuje się, że aż 51% udziałów w rynku posiadają prywatni operatorzy nie posiadający licencji.

Polacy, którzy odwiedzają te strony łamią prawo. Polskie prawo jest niezgodne z przepisami UE, dlatego osoby korzystające z nielicencjonowanych kasyn internetowych nie powinny karane, jeżeli platforma posiada licencję w innym kraju UE. Polskie władze dokładają wszelkich starań, aby ograniczyć te zjawisko – blokowane są strony nielicencjonowane strony internetowe, a także teoretycznie instytucje finansowe mają blokować transakcje ze stronami nielicencjonowanymi.

Czy funkcjonuje platforma 22bet Polska?

W Polsce ze względu na liczne ograniczenia obywatele szukają alternatywnych rozwiązań, które umożliwiają im dostęp do bardzo wielu możliwości. Stąd wzrasta zainteresowanie działalnością nielicencjonowanych w kraju bukmacherów online. Jedną z popularniejszych platform jest 22bet Polska, która akceptuje graczy pochodzących z Polski. Polacy mogą w pełni korzystać z oferty bukmachera. Przygotowywane są dla nich atrakcyjne oferty. W rzeczywistości władze ściagają wyłącznie osoby z najwyższymi wygranymi od których nie zostały opłacone podatki.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz