22bet Paragwaj

July 3, 2023
54 Views

Paragwaj, choć oficjalnie określana jest jako Republika Paragwaju to państwo znajdujące się w samym centrum Ameryki Południowym. Jest krajem śródlądowym. Populacja Paragwaju wynosi prawie 7,5 mln obywateli, a językami urzędowymi są hiszpański i guarini. W Paragwaju hazard jest legalny od 1943 roku, także hazard online został zalegalizowany w Paragwaju, jednak miało to miejsce w okolicach 2015 roku. Oficjalnie dopuszczalne są jedynie licencjonowane witryny, jednak mieszkańcy Paragwaju bardzo chętnie korzystają z usług świadczonych przez zagranicznych bukmacherów online. Zatem czy w tym państwie działa platforma 22bet Paragwaj?

Historia hazardu w Paragwaju

Przed 1997 roku rzadko występowały regulacje, które wpływałyby na rynek zakładów hazardowych. Wiadomo, że pierwsze kasyno zostało otworzone w 1943 roku, co jest potraktowane jako moment, kiedy zalegalizowany został hazard w Paragwaju. Prawo zezwalało wyłącznie na działanie licencyjnych zakładów hazardowych, jednak jednocześnie rozwijane były salony gier, które nie podlegały regulacjom. W 2005 roku rząd Paragwaju podjął konkretne kroki, które miały zakończyć działalność nielegalnych podmiotów zarządzanych przez grupy przestępcze trudniące się handlem i produkcją kokainy.

22bet Paragwaj

Hazard online w Paragwaju także jest legalny.

Państwo zdecydowało się na przedstawienie jednoznacznego stanowiska dopiero w okolicach 2015 roku. Choć sama ustawa powstała w 2017 roku, to jednak w 2015 roku rozpoczęła swoje funkcjonowanie loteria online, a w 2017 powszechne stały się kasyna online. Z kolei w 2018 roku miała miejsce legalizacja zakładów sportowych online.

Można spotkać się ze stanowiskiem, że aż do 2015 roku, cyfrowe gry losowe były nielegalne ponieważ, że nielicencjonowany hazard był nielegalny oraz rząd traktował hazard online jako rodzaj bankowości zagranicznej, która umożliwia pranie brudnych pieniędzy. W Paragwaju nigdy dotąd nie były wyciągane konsekwencje użytkowania platform zagranicznych bukmacherów przez zwykłych graczy. Starano się ukarać firmy świadczące takie usługi. W rzeczywistości Paragwajczycy bardzo chętnie korzystają z nielicencjonowanych platform, co budzi spory sprzeciw ze strony legalnych operatorów.

Czy Paragwajczycy mogą korzystać z 22bet Paragwaj?

W rzeczywistości bukmacher 22bet nie zabiegał o uzyskanie specjalnej licencji od rządu Paragwaju, jednak pozostawia otwarte “drzwi” do swojej platformy dla graczy z tego kraju. Bez wątpienia, podczas podejmowania decyzji o wyborze najlepszej platformy do obstawiania zakładów online, w pierwszej kolejności kierują się potencjalnymi korzyściami wynikających z rejestracji. 22Bet Paragwaj udostępnia specjalny kod promocyjny, który wpisany podczas rejestracji umożliwia uzyskanie dodatkowych środków. Te środki umożliwiają odważniejsze zapoznanie się z funkcjonowaniem serwisu, ponieważ pierwsze zakłady nie narażają na utratę wpłaconego depozytu.

Sam proces rejestracji na 22Bet Paragwaj jest również niezwykle prosty. Bukmacher ilość czynności ograniczył do minimum. W konsekwencji już po chwili można cieszyć się pełnym dostępem do stworzonego konta.

22Bet Paragwaj

22Bet Paragwaj stwarza możliwość obstawiania zarówno prawdziwych wydarzeń sportowych jak i tych określanych jako sporty wirtualne. Ostateczny wybór należy do użytkownika, choć zdecydowanie w Paragwaju największym powodzeniem cieszy się piłka nożna. W zależności od preferencji, zakład może odnosić się do różnych typów: dokładny wynik, wynik pierwszej połowy, strzelcy bramek czy całkowita liczba goli. W Paragwaju, bardzo dużo graczy decyduje się na obstawianie sportów wirtualnych. Wśród nich znajdują się następujące dyscypliny: piłka nożna, tenis, kolarstwo, wyścigi konne, koszykówka. Co więcej swoich amator znalazły w tym kraju także walki kogutów.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz