22Bet Niemcy

June 15, 2023
49 Views

Niemcy, choć właściwie Republika Federalna Niemiec to bardzo bogaty kraj, który łącznie liczy aż ok. 81 milionów obywateli. Znajduje się w Europie Zachodniej i jest zaliczany do liderów Unii Europejskiej. Niemcy zalegalizowały hazard jak i hazard online. W konsekwencji każda z form hazardu pozostaje legalna. Choć do prowadzenia działalności konieczne jest posiadanie licencji. Zatem, czy w tym kraju legalnie i oficjalnie funkcjonuje platforma 22bet Niemcy?

Historia hazardu w NIemczech

Niemcy zaliczają się do Republik Federalnych, dlatego posiadają bardzo skomplikowane prawo, a wiele kwestii nie jest uregulowanych na stopniu federalnym. Legalność hazardu przez bardzo długi czas była zagwarantowana na szczeblu państwowym, jednak było to źródłem bardzo wielu problemów. Poszczególne landy dokonywały własnej interpretacji przepisów, również tych, które odnosiły się do hazardu online.

Przykładowo, Szlezwik-Holsztyn wydawał licencje na prowadzenie kasyn internetowych. Firmy, które je uzyskały mogły przyjmować graczy pochodzących z całych Niemiec. Sytuacja była skomplikowana aż do 2013 roku. W 2012 roku został podpisany międzystanowy traktat o grach hazardowych. Umożliwił on ograniczenie autonomię krajów związkowych w kwestiach związanych z hazardem i hazardem online. Równolegle zostały zalegalizowane także kasyna online.

W konsekwencji legalne online były tylko loteria, bingo, a także zakłady sportowe. Licencje wydane przez Szlezwik-Holsztyn pozostawały ważne aż do ich wygaśnięcia, choć w rzeczywistości dokonywano ich cichego przedłużania. Ostatnia zmiana przepisów związanych z hazardem online miała miejsce w 2021 roku. W konsekwencji miała miejsce legalizacja kasyn online na szczeblu federalnym. Operatorzy muszą zdobyć jednak licencję. Witryny, które nie posiadają licencji są blokowane, jednak wobec osób, które omyłkowo obstawiają zakłady na nielegalnych platformach nie są wyciągane konsekwencje.

22bet Niemcy

22Bet Niemcy- interfejs ukierunkowany na graczy

Nie sposób stworzyć platformę, która zawiera zbyt dużo treści i użytkownicy posiadają trudność w odnalezieniu tego, czego szukają. 22Bet Niemcy wśród wszystkich portali bukmacherskich wyróżnia się posiadaniem bardzo przyjaznego interfejsu. Jest on w pełni dostosowany do pracy na przeglądarkach internetowych jak i urządzeniach mobilnych: Android, iOS.

Jego niekwestionowaną zaletą jest funkcjonowanie bez jakichkolwiek przerw w obsłudze. Działa bardzo sprawnie i szybko. Bukmacher zakłada, że nie ma miejsca na usterki i awarie, więc można stwierdzić, że świetnie mu to wychodzi w praktyce. Doceniają to również gracze, ponieważ nic nie zakłóca im obstawiania zakładów swoich ulubionych drużyn.

Poza łatwością obsługi portalu, należy również mieć na uwadze fakt stosowania bardzo dobrych i innowacyjnych zabezpieczeń. W rezultacie korzystanie z 22Bet Niemcy jest w pełni bezpieczne. Użytkownicy mogą być spokojni i nie muszą obawiać się nagłej utraty środków zgromadzonych na koncie. Jednocześnie dane osobowe użytkowników są pilnie strzeżone. Funkcjonowanie 22Bet Niemcy podlega pod kontrolę Curacao Gambling Authority, dlatego użytkownicy ufają ten platformie, choć bukmacher nie posiada licencji wydanej przez instytucje niemieckie.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz