22Bet Nepal

June 20, 2023
60 Views

Napal znajduje się w Azji Południowej, graniczy z Indiami i Chinami, dlatego nie posiada dostępu do morza. W Nepalu funkcjonuje wyłącznie osiem kasyn naziemnych, które znajdują się w luksusowych hotelach w Katmandu. Obstawianie zakładów bukmacherskich w Nepalu jest bardzo wrażliwą kwestią i w przyszłości może tak naprawdę zmierzyć w różnym kierunku. Przedstawiamy jak wygląda w rzeczywistości obstawianie zakładów, a także jak wygląda działalność 22Bet Nepal.

Czy obstawianie zakładów bukmacherskich jest legalne w Nepalu?

Ustawa o grach hazardowych w Nepalu została uchwalona w 1977 roku i nadal obowiązuje. Z niej wynika, że mieszkańcy tego kraju nie mają możliwości grania w gry hazardowe. Dostęp do kasyn przewidziany jest wyłącznie dla obcokrajowców. Budzi to bardzo dużo kontrowersji wśród obcokrajowców, którzy takie obwarowania prawne uważają za niesprawiedliwe. W konsekwencji doprowadziło to do rozwoju kasyn i bukmacherów online. Witryny hazardowe pozostają dla Nepalczyków w szarej strefie. Są dwojako traktowane. Z jednej strony są nielegalne, ale z drugiej natomiast nie. Otworzyło to drzwi dla zagranicznych bukmacherów online, w tym również 22Bet Nepal.

22bet Nepal

Żaden przepis obowiązujący w Nepalu nie wskazuje, że Nepalczyków obowiązuje zakaz gry w kasynie online. Choć nie są zakazane, to jednak kasyna online posiadają trudność w uzyskaniu pozwolenia na prowadzenie działalności na terenie Nepalu. Choć żaden z bukmacherów online nie może przedstawić swojej licencji legalizującej działalność, to jednak rząd pozostaje bierny wobec ich działalności. W rzeczywistości dostawcy usług w Nepalu nie zakazują prowadzenia stron internetowych o tej tematyce, to sprawia, że obywatele posiadają do nich dostęp.

Działalność 22Bet Nepal

Nieformalne otworzenie furtki dla bukmacherów online, stanowi swoistą przepustkę dla 22Bet Nepal. Bukmacher korzysta z możliwej okazji i oferuje swoje usługi także dla Nepalczyków, którzy są zainteresowani obstawianiem zakładów i graniem w kasynie online. Proces rejestracji przebiega identycznie jak w przypadku każdego innego użytkownika, który mieszka w krajach sprzyjających prowadzeniu działalności bukmacherskiej online.

Jest niezwykle prosty i szybki. Kluczowe jest, że obywatele Nepalu mogą mieć trudność z korzystania z usług bankowych w celu dokonywania płatności u bukmacherów online. Rząd pomimo biernej postawy, może kontrolować transakcje. W rezultacie Nepalczycy znaleźli rozwiązanie dla tej trudności. Najczęściej decydują się na zastosowanie e-portfeli, które pozwalają na wprowadzenie na platformę prawdziwych pieniędzy.

Dostosowanie działalności pod oczekiwania Nepalczyków sprawia, że 22Bet Nepal znajduje się w czołówce najczęściej wybieranych bukmacherów online. Stale powiększa grono swoich klientów. Zachęcający jest dla nich bonus od pierwszego depozytu wynoszący nawet 18 000 NPR, a także wdrożenie dodatkowych bonusów dla stałych użytkowników, które pozytywnie wpływają na odbiór tego bukmachera przez Nepalczyków. Bez wątpienia użytkownicy mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich środków i danych osobowych, ponieważ bukmacher stosuje najlepsze możliwe zabezpieczenia i szyfrowania.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz