22bet Moldawia

July 10, 2023
80 Views

Mołdawia, a właściwie Republika Mołdawii to państwo znajdujące się w Europie, które określane jest jako najbiedniejsze na kontynencie. Mołdawia nie jest członkiem Unii Europejskiej, a jej populacja wynosi ok. 2,5 miliona mieszkańców. W Mołdawii hazard został zalegalizowany już w 1991 roku. Także mieszkańcy mają możliwość korzystania z hazardu online i to on 2016 roku. W tym kraju dostrzegalny jest ogromny udział państwa na rynku bukmacherskim. Czy prywatni operatorzy mają możliwość zaoferowania swoich usług dla społeczności Mołdawii? Czy istnieje platforma 22bet Moldawia?

Historia hazardu w Mołdawii

Pierwsza legalizacja hazardu miała miejsce w 1918 roku, jednak Mołdawia utraciła swoją niepodległość i stała się częścią ZSRR, co trwało aż do 1990 roku. Wówczas Mołdawia nie miała możliwości respektowania swojego przeszłego prawa i musiała przestrzegać częściowego zakazu hazardu obowiązującego w całym Związku Radzieckim. Mołdawia nie znajduje się w gronie państw członkowskich Unii Europejskiej, dlatego posiada możliwość na tworzenie ustawodawstwa hazardowego zgodnie z własną wolą.

Nie musi przestrzegać norm obowiązujących na terenie Europy. W Mołdawii państwo posiada monopol na prawie wszystkie formy hazardu. Wyłączenie obejmuje tylko kasyna, a na terenie Mołdawii działa ich aż 5. Społeczeństwo Mołdawii może legalnie grać na automatach i zdecydowanie łatwo jest znaleźć małe obiekty, w których się znajdują.

22bet Mołdawia

W Mołdawii także hazard online jest legalny, co odbywa się w oparciu o nowelizację do ustawy nr 291 o grach hazardowych z 2016 i 2017 roku. Nie została stworzona odrębna ustawa, która regulowałaby hazard online. Monopol na rynku Mołdawii posiada Loteria Nationala a Moldovei, czyli państwową instytucję. Wszystkie nielicencjonowane platformy bukmacherskie objęte są zakazem, dlatego państwo odgórnie zarządziło blokadę tych stron. Pomimo blokady społeczeństwo bardzo chętnie, choć nielegalnie, z ich korzysta. Skłania ich ku temu przede wszystkim brak wyciąganych wobec nich konsekwencji.

Czy platforma 22bet Moldawia jest popularna?

Bukmacher 22bet nie posiada stosownej licencji na prowadzenie działalności na terenie Mołdawii, jednak pomimo tego akceptuje graczy z Mołdawii, którzy chcą korzystać z jego usług. Nierzadko wybór mieszkańców Mołdawii pada na 22bet Moldawia, choć oficjalnie o tym nie mówią. Dla graczy z Mołdawii przewidziany jest cały szereg różnych bonusów i promocji. Platforma 22bet Moldawia to miejsce, które jest wypełnione szeregiem różnych zakładów na najpopularniejsze dyscypliny sportowe.

Ponadto 22bet Moldawia to również doskonale zorganizowane kasyno online, które dostarcza graczom mnóstwo emocji i rewelacyjnej rozrywki. Strona 22bet Moldawia działa w oparciu o bardzo zaawansowane zabezpieczenia, które zapewniają ochronę zarówno dla powierzonych danych osobowych jak i również powierzonych środków finansowych. Mieszkańcy Mołdawii mogą także korzystać z aplikacji dedykowanej na urządzenia mobilne i tablety, co znacząco ułatwia i usprawnia korzystanie z platformy.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz