22Bet Malezji

June 20, 2023
57 Views

Malezja to federalna monarchia konstytucyjna, która znajduje się w Azji Południowo-Wschodniej. Kraj złożony jest z 13 stanów i 3 terytoriów federalnych. Zalegalizowanie hazardu w Malezji odbyło się w oparciu o Ustawę o zakładach bukmacherskich z 1953 roku. Osoby, które uprawiają nielegalne formy hazardu mogą zostać skazani nawet na 6 miesięcy więzienia. Z kolei hazard online jest zabroniony dla obywateli Malezji. Konsekwencje są wyciągane wobec operatorów, a nie graczy, dlatego wzrasta popularność zagranicznych platform bukmacherskich.

Hazard w Malezji

Hazard w punktach stacjonarnych został zalegalizowany ustawą o zakładach bukmacherskich z 1953 roku. W międzyczasie dokonywane były poprawki w tej treści, a ostatnia miała miejsce w 2006 roku. Szczególny nacisk kładzie na wyeliminowanie zjawiska uprawiania nielegalnego hazardu. Takie osoby, które nie korzystają z licencjonowanych firm mogą zostać skazane na 6 miesięcy więzienia lub może być na nich nałożona również grzywna.

Brak zmian ustawodawstwa na przestrzeni ostatnich lat, kiedy usługi internetowe znacząco się rozwinęły przekłada się na utrzymywanie, że również hazard online jest nielegalny. Osoby, które chcą świadczyć ten rodzaj usług mogą być w Malezji ścigane, choć konsekwencje nie są wyciągane wobec graczy. W konsekwencji wiele zagranicznych platform bukmacherskich decyduje się na przyjmowanie graczy z Malezji, ponieważ ich działalności zarejestrowane są w innych krajach. Tę możliwość wykorzystuje także bukmacher 22 bet. Prawo obowiązujące w Malezji go nie dotyczy, dlatego powołał do funkcjonowania platformę 22Bet Malezja. Taka możliwość wyboru pozwala zminimalizować próby oszustwa przez fikcyjnych bukmacherów.

Co oferuje 22Bet Malezja?

22bet Malezja

Malezja zaliczana jest do grupy państw, w której dopiero usługi e-hazardowe zaczynają się rozwijać. Państwo nie stwarza dogodnych warunków, jednak okazuje się to niepotrzebne. W konsekwencji 22Bet Malezja jest dość nową opcją na tamtejszym rynku i działa jako jedna z nielicznych. Pomimo jednak posiadania małej konkurencji, 22Bet Malezja nie umniejsza znaczenia Malezyjczyków wśród swoich graczy w porównaniu do społeczności pochodzących z innych państw.

W pierwszej kolejności podczas analizowania oferty przygotowanej przez 22Bet Malezja, można dostrzec ogromną ilość udostępnionych dyscyplin sportowych dla których przygotowane są zakłady. Oferta złożona jest z dyscyplin indywidualnych, zespołowych. Nie brakuje zarówno sportów letnich jak i zimowych, które w tym kraju są dość niecodzienne.

22Bet Malezja

22Bet Malezja posiada ofertę, w której nie brakuje zarówno popularnych jak i nietypowych dyscyplin sportowych. Malezyjczycy mogą brać udział w obstawianiu m.in.: piłki nożnej, tenisa, formuły 1, koszykówki, krykieta, dart. Z pewnością każdy mieszkaniec Malezji zainteresowany obstawianiem zakładów sportowych znajdzie idealną dla siebie dyscyplinę.

Ponadto Malezyjczycy mogą obstawiać również wyniki na żywo jak i zakłady na e-sport. 22Bet Malezja nieustannie dopasowuje swoją ofertę do oczekiwań reprezentowanych przez różne grupy społeczne.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz