22Bet Madagascar

June 21, 2023
59 Views

Madagaskar to państwo wyspiarskie, które jest położone w zachodniej części Oceanu Indyjskiego, tuż przy południowo-wschodnich wybrzeżach Afryki. Bezdyskusyjnie jest to bardzo piękna wyspa, a zdecydowana większość społeczeństwa nie jest zamożna. 80% obywateli znajduje się na skraju ubóstwa, dlatego jest 5 najbiedniejszym krajem na świecie. Obywatele Madagaskaru mają aprobatę ze strony państwa na branie udziału w rozgrywkach hazardowych już od 1971 roku. Także hazard online został zalegalizowany od 2011 roku. Przedstawiamy, czy w tym państwie legalnie funkcjonuje 22Bet Madagascar.

Hazard na Madagaskarze

Głównym aktem prawnym, który odnosi się do gier hazardowych jest ustawa nr 71-011 z 1971 r. o regulowaniu domów hazardowych i ustalaniu systemu podatkowego tych domów. Ta ustawa całkowicie zalegalizowała możliwość uczestnictwa w rozgrywkach hazardowych. Jednak od tego czasu nie była praktycznie zmieniana, co stanowiło przyczynę problemów związanych z regulowaniem tego sektora. Dopiero w 2022 r. rząd podjął decyzję o modernizacji ustawodawstwa w tym zakresie.

Na sektor gier hazardowych w Madagaskarze składa się 6 kasyn naziemnych i wiele witryn hazardowych. Ponadto na Madagaskarze funkcjonuje również państwowa loteria Madagaskaru. W międzyczasie przepisy związane z Madagaskarze były bardzo naciągane, co miało umożliwić legalizację hazardu online. Szczegółowo uregulowane zostały dotychczas wyłącznie kwestie związane z zakładami sportowymi. Brak dotychczasowej regulacji hazardu online wynikał z małego dostępu do internetu, ponieważ wynosi on zaledwie 22%, a zdecydowana część społeczeństwa nie jest w stanie opłacać abonamentu.

W konsekwencji gracze z Madagaskaru posiadają możliwość swobodnej gry online. Państwo zarówno nie wydaje licencji i nie blokuje tych stron internetowych. Pandemia koronawirusa doprowadziła do zamknięcia kasyn, co zdecydowanie cofnęło rozwój branży.

22bet Madagascar

Co oferuje 22Bet Madagascar?

Madagaskar, pomimo wysokiego ubóstwa społeczeństwa, jest obiektem zainteresowania zagranicznych bukmacherów. W konsekwencji powstała platforma 22Bet Madagascar, która jest drugim najczęstszym wyborem tamtejszego społeczeństwa. Użytkownicy posiadają możliwość wyboru obstawiania bardzo wielu wydarzeń sportowych. Udostępniane są dla nich również wydarzenia na żywo, czyli gracze typują podczas trwania rozgrywki jak i również zakłady na sporty elektroniczne.

Ponadto mają możliwość skorzystania z kasyna 22Bet Madagascar. Mieszkańcy Madagaskaru doceniają bardzo atrakcyjny bonus powitalny dla nowych użytkowników. Jest on świetną okazją do podwojenia wniesionego kapitału, co w przypadku ubogich osób zwiększa ilość możliwej rozgrywki. Obrotne osoby wykorzystują również dodatkowe bonusy.przewidziane dla stałych graczy.

Dzięki temu mogą zyskać rozrywkę i oderwanie od codzienności na koszt bukmachera. Platforma 22Bet Madagascar działa niemalże na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do Internetu. W razie jakichkolwiek trudności mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy ze strony obsługi klienta.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz