22bet Macedonia

July 10, 2023
79 Views

Macedonia to jedno z biedniejszych państw, które znajduje się w południowej części Europy. Macedonia nie jest członkiem Unii Europejskiej, dlatego ustawodawstwo tego kraju nie musi kierować się wytycznymi, które obowiązują we wspólnocie narodów. W Macedonii hazard został zalegalizowany już w 1991 roku, a także hazard online jest również legalny. Niejednokrotnie do mediów przenikają informacje o planach monopolizacji tego rynku przez państwo, jednak wielokrotnie były one pokrzyżowane. Zatem czy w Macedonii działa 22 bet Macedonia?

Historia hazardu w Macedonii

Historia hazardu w Macedonii nie jest szczególnie imponująca i długa. Do 1991 roku, Macedonia była częścią ZSRR, a jeszcze wcześniej podlegała pod rządy Grecji. W ZSRR zdecydowana większość gier hazardowych była odgórnie zakazana. Najdłuższą historię posiada loteria, która została założona jeszcze przed powstaniem kraju. Powstała w 1972 roku. Wówczas pełniła rolę regionalnego operatora dedykowanego specjalnie dla byłych loterii jugosłowiańskich.

Nadrzędnym aktem prawnym, który reguluje ten sektor w Macedonii jest ustawa o grach losowych i grach rozrywkowych wraz z naniesionymi poprawkami. W Macedonii funkcjonuje przeszło 100 stacjonarnych punktów gier.

22bet Macedonia

Kwestie związane z hazardem online oficjalnie zaczęły być regulowane w 2014 roku. Wówczas w Macedonii była legalna wyłącznie loteria internetowa, inne gałęzie bukmacherskiej działalności nadal oficjalnie były nielegalne, monopol należał do Narodowej Wideoloterii Republiki Macedonii. Pełna legalizacja hazardu online miała miejsce dopiero po 6 latach, w 2020 roku.

Wpływ na ten krok miała przede wszystkim pandemia. Dzięki temu miały być złagodzone skutki pandemii odczuwalne przez bukmacherów. Do prowadzenia działalności bukmacherskiej online w Macedonii konieczne jest uzyskanie stosownej licencji. Niejednokrotnie pojawiały się słuchy, że już władze Macedonii chcą w pełni zmonopolizować ten rynek i uczynić go w pełni państwowym. Pandemia koronawirusa z pewnością pokrzyżowała te plany, dzięki czemu Macedończycy moga w pełni korzystać z wybranych usług bukmacherów online. Są to także zagraniczne jednostki.

Czy platforma 22bet Macedonia jest legalna?

Platforma bukmacherska 22bet Macedonia jest w pełni bezpieczna dla tamtejszej społeczności. Wybierając ją niczym nie ryzykują. Co więcej, 22bet Macedonia znajduje się bardzo wysoko w rankingu bukmacherów działających na terenie tego kraju. Macedończycy doceniają możliwość obstawiania wielu tysięcy wydarzeń sportowych, a także licznych rodzajów oferowanych zakładów.

Platforma 22bet Macedonia skutecznie przyciąga nowych graczy poprzez liczne bonusy, a jednocześnie utrzymuje ich za pomocą regularnych promocji za zasilenia. Najczęściej Macedończycy wybierają ją ze względu na różne rodzaje zakładów sportowych na wszystkie popularne dyscypliny. W konsekwencji 22bet Macedonia nieustannie pnie się w rankingu bukmacherów w Macedonii. Obecnie jest oceniona na 9,0/10 i ulokowała się na 8 miejscu wśród wszystkich bukmacherów, co jest ogromnym sukcesem ze względu na krótki staż na rynku.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz