22bet Lotwa

July 10, 2023
83 Views

Łotwa to małe, północnoeuropejskie państwo, które jest członkiem Unii Europejskiej. Populacja Łotwy nie przekracza 2 milionów obywateli. Hazard w tym kraju jest legalny. Społeczeństwo Łotwy posiada również możliwość korzystania z usług bukmacherów online. Wybór jest zawężony do portali, które posiadają odpowiednią licencję od państwa, a tych jest bardzo mało. Zatem, czy w tym kraju funkcjonuje i jest dopuszczalne korzystanie z 22Bet Lotwa?

Historia hazardu w Łotwie

W przepisach regulujących hazard w Łotwie dostrzegalna jest bardzo silna inspiracja zapisami obowiązującymi w Europie Północnej. Gry hazardowe w Łotwie zostały zalegalizowane w 198 roku w oparciu o ustawę o grach hazardowych i loteriach. W rzeczywistości pierwsze kasyno zostało otwarte jeszcze przed stworzeniem ustawy. Choć zostało utworzone w 1991 roku to jednak nie obowiązywały w Łotwie żadne przepisy związane z hazardem. Otwarcie pierwszego kasyna było konsekwencją oddzielenia się od ZSRR, gdzie większość form hazardu była nielegalna. Za nadzór i przyznawanie licencji odpowiada Inspekcja Nadzoru Loterii i Hazardu, która funkcjonuje od 1998 roku.

22bet Lotwa

Hazard online został zalegalizowany w 2006 roku. Wszystkie firmy, które są zainteresowane prowadzeniem gier losowych czy zakładów koniecznie muszą uzyskać licencję od państwa. W Łotwie stosowane są silne zabezpieczenia od dostawców usług internetowych, choć mniejszym platformom często udaje się działać poprawnie pomimo braku stosownej licencji.

Co ciekawe, w trakcie wybuchu pandemii koronawirusa, od kwietnia do czerwca 2020 roku, wszystkie gry hazardowe zostały zakazane. Odgórne działanie rządu miało uniemożliwić społeczeństwu wydawanie pieniędzy na hazard, kiedy w kraju rosło w szybkim tempie bezrobocie. Od lipca 2020 roku, hazard online został ponownie zalegalizowany.

Ponadto w Łotwie na instytucje finansowe i dostawców usług internetowych został nałożony obowiązek przekazywania informacji o obywatelach, którzy chcą przeprowadzać transakcje za pośrednictwem nieautoryzowanych stron internetowych. Osoby, które łamią ten zakaz mogą zostać ukarane grzywną w wysokości 350 euro.

Czy 22bet Lotwa działa legalnie?

Platforma bukmacherska 22bet Lotwa w obliczu panującego tam prawa jest zakazana dla tamtejszej społeczności, co w rzeczywistości dotyka praktycznie każdą platformę bukmacherską, która chciałaby prowadzić działalność na terenie tego kraju. Gracze z Łotwy mają możliwość korzystania z usług 22bet Lotwa, jednak robią to na własną odpowiedzialność, ponieważ ewentualne konsekwencje będą spoczywać na nich.

Dostęp do platformy mogą uzyskać poprzez korzystanie z alternatywnego linku do 22bet Lotwa czy też poprzez lustrzane odbicie platformy. Gracze z Łotwy mogą wówczas korzystać ze wszystkich oferowanych promocji i bonusów, które znajdują się w ofercie buka. Należy pamiętać, że to działanie dość ryzykowne, jednak Łotysze nierzadko się na to decydują, ponieważ oferta 22bet jest niezwykle konkurencyjna i atrakcyjna dla wszystkich miłośników zakładów online i kasyn online.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz