22bet Litwa

July 10, 2023
76 Views

Litwa jest małym, północnoeuropejskim państwem bałtyckim. Litwa znajduje się w gronie państw członkowskich. Populacja Litwy wynosi 2,8 mln osób. W Litwie stosunkowo późno został oficjalnie zalegalizowany hazard online, miało to miejsce dopiero w 2016 roku, choć sam hazard został uznany za legalny w 1992 roku. Jak państwo ustosunkowuje się wobec zagranicznych platform bukmacherskich? Czy w tym kraju funkcjonuje 22bet Litwa?

Historia hazardu na Litwie

Do 1992 roku, Litwa stanowiła część ZSRR, gdzie dominująca ilość form hazardu była zakazana. W rezultacie, Litwa nie może poszczycić się długą i zawiłą historią hazardu. Legalność hazardu na Litwie rozpoczęła się od 1992 roku, jednak przez ogromną ilość czasu, legalna była tylko i wyłącznie loteria. Legalizacja dodatkowych form hazardu miała miejsce dopiero w 2001 roku i była to konsekwencja wprowadzenia ustawy o grach hazardowych Republiki Litewskiej.

22bet Litwa

Podmioty, które są zdecydowane na prowadzenie zakładów hazardowych na Litwie zobligowane są do uzyskania licencji od Urzędu Kontroli Gier. Litewskie prawo wyodrębniło aż 5 rodzajów zakładów hazardowych – kasyna, hale maszynowe (z automatami), sale bingo, totalizatory, sklepy bukmacherskie. Na Litwie najliczniej występują punkty bukmacherskie loterii narodowej, a na drugim miejscu uplasowały się hale z automatami. W całej Litwie znajduje się ok. 17 kasyn.

22bet Litwa

Hazard online został zalegalizowany w 2016 roku na skutek przeprowadzenia nowelizacji do ustawy o grach hazardowych. Podmioty zainteresowane prowadzeniem kasyn online także muszą uzyskać licencję od Urzędu Kontroli Gier. Wszystkie strony bukmacherskie, które chciałyby zaoferować kasyno dla Litwinów muszą również uzyskać licencję. Dzięki temu lokale firmy posiadają lepszą sytuację do prowadzenia działalności. W rzeczywistości, na Litwie mało popularne są licencjonowane firmy hazardowe, a blokady stosowane są bardzo rzadko i wyłącznie na większe podmioty. Wobec osób, które wchodzą na nielegalne strony nie są wyciągane konsekwencje. Celem są wyłącznie firmy, które działają pomimo braku licencji.

Czy w Litwie funkcjonuje platforma 22bet Litwa?

Na Litwie funkcjonują bardzo przejrzyste zasady związane z działalnością platform bukmacherskich online. Koniecznie powinny one posiadać specjalną licencję, która umożliwia im oferowanie swoich usług na terenie Litwy. W gronie bukmacherów, które mogą poszczycić się uzyskaniem tej licencji nie znajduje się platforma 22bet. Pomimo tego, dostęp do platformy starają się uzyskać mieszkańcy Litwy.

Platforma 22bet Litwa objęta jest odgórną blokadą stosowaną przez dostawców internetu. Litwinom udaje się uzyskać dostęp do tej witryny bukmacherskiej, jednak muszą przeprowadzić kilka operacji, które nie są do końca dopuszczalne i w pełni etyczne. Nierzadko stosują zmianę adresu IP czy też wykorzystują do tego lustrzaną witrynę. Do tej pory wobec nich nie były wyciągane jakiekolwiek konsekwencje, jednak nikt nie może zagwarantować, że to w przyszłości nie ulegnie zmianie i będą musieli liczyć się z ewentualną karą.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz