22Bet Korea Poludniowa

June 19, 2023
50 Views

Funkcjonowanie i możliwości społeczeństwa w Korei Południowej są bardzo mocno poluźnione w odniesieniu do sąsiadującej z nią Koreą Północną. Obywatele Korei Południowej objęci są zakazem korzystania ze wszelkich form gier hazardowych, choć władza udostępnia swoim obywatelom niektóre obszary hazardu. Wytypowane zostały poszczególne organy regulacyjne, które odpowiadają za poszczególne gałęzie. Zatem czy Koreańczycy mają możliwość korzystania z platform bukmacherskich online? Czy w tym kraju funkcjonuje 22Bet Korea Południowa?

Jaki hazard jest dopuszczalny w Korei Południowej?

W Korei Południowej, hazard jest uregulowany na podstawie przepisów. Poszczególne instytucje regulują działania hazardowe. Przykładowo, Ministerstwo Kultury, Sportu i Turystyki odpowiada za branżę kasyn, wyścigi motorówek czy wyścigi kolarskie. Z kolei Ministerstwo Rolnictwa, Żywności i Spraw Wsi posiada możliwość regulowania kwestii związanych z wyścigami konnymi i tradycyjnymi walkami byków.

Natomiast Ministerstwo Strategii i Finansów odpowiedzialne jest za regulowanie prowadzonej w tym kraju działalności loteryjnej. I na tym kończą się legalne formy hazardu w Korei Południowej, które są uwzględnione i dozwolone w aktach legislacyjnych.

Działalność kasyn w Korei Południowej jest dedykowana wyłącznie dla obcokrajowców. Dla obywateli stworzone zostało tylko jedno, południowokoreańskie kasyno Gangwonland.

22bet Korea Południowa

22Bet Korea Poludniowa

Prawo surowo zabrania hazardu online w Korei Południowej, co wynika z braku rozróżnienia gier hazardowych naziemnych od internetowych. Dla osób zdecydowanych na nielegalne prowadzenie hazardu, także online, przewidziane są bardzo wysokie kary, nawet 5 lat więzienia lub 30 mln KRW (równowartość ok. 26 000 USD). Także gracze muszą liczyć się z konsekwencjami łamania tego zakazu, karą wysokości wynoszącej nawet 5 mln KRW (ok. 4370 USD). Z kolei dla nałogowych hazardzistów jest ona wyższa i wynosi aż 20 mln KRD, jednak prawo nie definiuje nałogowego hazardu.

Kolejne utrudnienia w korzystaniu platform bukmacherskich wynikają ze wszechobecnej kontroli internetu, co skutkuje odgórną blokadą stron internetowych jak i również z blokowania transakcji finansowych wokół platform bukmacherskich. Pomimo tego, wielu osobom udaje się uniknąć nałożonych zakazów i w ogromnej tajemnicy korzystają z oferty bukmacherów online.

Co oferuje 22Bet Korea Południowa?

Bukmacher 22Bet zdecydował się na świadczenie swoich usług także dla obywateli Korei Południowej. Choć muszą ominąć zabezpieczenia systemowe, to bardzo chętnie decydują się na korzystanie z tej platformy. Płatności w serwisie dokonują za pośrednictwem e-portfela czy też kryptowalut. W większość przypadków nie mówią głośno o łamaniu prawa. Już na etapie rejestracji odbierają bonus powitalny, a później regularnie uzyskują bonusy systemowe, które są w pełni dla nich zadowalające.

Stosowane zabezpieczenia systemowe w pełni chronią ich tożsamość przed ewentualną inwigilacją ze strony państwa. Oferta bukmachera 22Bet Korea Południowa jest w pełni tożsama z możliwościami przeznaczonymi dla użytkowników z państw, które zalegalizowały hazard online. W zależności od preferencji mogą zdecydować się na obstawianie zakładów sportowych jak i korzystanie z kasyna, co jest dla wielu osób absolutną nowością.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz