22Bet Kolumbia

June 27, 2023
45 Views

Kolumbia to państwo znajdujące się w Ameryce Południowej. Kolumbia est postrzegana jako dość mocno skorumpowany kraj. W Kolumbii hazard jest legalny już od 1991 roku, co reguluje sama Konstytucja Polityczna Kolumbii. Dodatkowo, także hazard online jest również legalny i to od 2001 roku, choć rząd dla sprecyzowania przepisów dokonał legalizacji w 2016 roku.

Historia hazardu w Kolumbii

Kolumbia do 1810 roku pozostawała pod wpływami Hiszpanii. Dopiero w 1810 roku udało się jej uzyskać niepodległość. Od tego czasu aż do 1991 roku, wszystkie kasyna były tolerowane, jednak do tego momentu nie wystąpiła oficjalna ich legalizacja. Od 1991 roku do 2001 roku, hazard podlegał wyłącznie pod monopol państwa. Do 1991 roku bardzo często występowały w tej branży epizody przestępcze, korupcyjne.

Do tego także występowały głośne skandale. W 2001 roku, wprowadzono ustawę o grach hazardowych, która do tej pory jest głównym aktem prawnym, który reguluje gry hazardowe. W konsekwencji zarówno hazard jak i zakłady hazardowe podlegają pod kontrolę Komisji ds. Hazardu, Coljuegos. Ta instytucja uzyskała całkowitą autonomię w tworzeniu nowych regulaminów, a także umów i uchwał. Branża została dzięki temu bardzo mocno zrewolucjonizowana i stanowi swoisty wzór do naśladowania. Pomimo monopolu ze strony państwa, także prywatne firmy posiadają możliwość uzyskania prowadzenia działalności na podstawie umowy zawartej z rządem.

22bet Kolumbia

Ustawa o grach elektronicznych z 2016 roku zalegalizowała hazard online. Pierwszą licencję uzyskała firma GTECH. Choć wcześniej dopuszczalne były niektóre formy hazardu online już w 2001 roku. Pandemia koronawirusa mocno poszerzyła dopuszczalne formy hazardu online.

Co 22Bet Kolumbia może zaoferować użytkownikom?

Społeczność z Kolumbii posiada możliwość założenia konta na platformie 22bet Kolumbia. Mieszkańcy Kolumbii decydują się na wybór 22Bet ze względu na możliwość skorzystania z bardzo zróżnicowanej oferty usług hazardowych. Wersję portalu dostosowano zarówno pod smartfony, tablety jak i inne urządzenia mobilne, choć z powodzeniem można korzystać z platformy za pomocą komputerów, laptopów. W przypadku każdej z gier udostępnionych na platformie, gracze posiadają jednakowe szanse. Nikt nie jest faworyzowany ze względu na kraj zamieszkania.

22Bet Kolumbia to także szansa na obstawianie zakładów na żywo.

Użytkownicy posiadający problem lub wątpliwość związaną z działalnością platformy mogą skorzystać z fachowej i profesjonalnej obsługi klienta. Dobro klienta stanowi tam nadrzędną wartość, dlatego specjaliści dokładają wszelkich starań, aby jak najszybciej znaleźć komfortowe rozwiązanie. Należy pamiętać, że 22Bet Kolumbia to przede wszystkim wiele metod płatności, które mogą odbywać się w różnych walutach. Każda transakcja pieniężna dokonywana na platformie jest w pełni bezpieczna i wszystko przebiega z dbałością o sprawność i dopasowanie do możliwości użytkownika.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz