22Bet Kenia

June 19, 2023
47 Views

Kenia jest państwem znajdującym się w Afryce Wschodniej, w którym dominuje chrześcijanizm. W przeszłości była ona kolonią brytyjską. Populacja Kenii wynosi ok. 55 mln obywateli. W tym kraju hazard został zalegalizowany w 1960 roku, a hazard online w 2011 roku. Zatem czy w tym kraju funkcjonuje platforma 22bet Kenia?

Historia hazardu w Kenii

Kenia uzyskała swoją niepodległość od Imperium Brytyjskiego w 1964 roku. Pierwsze przepisy związane z hazardem były bardzo silnie inspirowane brytyjskim prawem, dlatego został on zalegalizowany. W okresie przejściowym pomiędzy uzyskaniem niepodległości a stworzeniem ustawodawstwa hazardowego hazard był legalny, jednak nieuregulowany. W 1966 roku zostało utworzone kenijskie ustawodawstwo, które regulowało kwestie związane z hazardem. Do ustawy były wnoszone poprawki.

Ostatecznie w 2011 roku zalegalizowano oficjalnie hazard online. W tym samym roku powstał pierwszy operator gier hazardowych w Kenii – betkenya.com, który był efektem nawiązanej współpracy kenijskiego rządu z kanadyjską Amaya Gaming Group, jednak przetrwał on tylko 6 lat. Nieudane próby zarządzania sprawiły, że rząd Kenii zrezygnował z posiadania monopolu na hazard online.

22bet Kenia

W Kenii bardzo duży nacisk formalny jest kładziony na usługi bukmacherski. Zanim rozpoczną swoją działalność na tamtejszym rynku, muszą przejść przez testy bezpieczeństwa, a następnie uzyskać oficjalne rządowe zezwolenia. W konsekwencji sprawia to, że wiele firm nie uzyskuje zgody na prowadzenie działalności bukmacherskiej. Bukmacher 22Bet zaliczany jest do grona platform bukmacherskich, które przyjmują graczy z Kenii.

22Bet Kenia – dziesiątki sportów i zakłady live

Kenijczycy mogą w pełni korzystać z oferowany przez 22Bet Kenia możliwości. W ofercie tego bukmachera znajduje się kilkaset wydarzeń w ciągu każdego dnia, dlatego istnieje swobodna możliwość wyboru. Społeczność Kenii może obstawiać nie tylko rozgrywki piłki nożnej, ale także tenisa, koszykówki, siatkówki i wielu innych. Oferta bukmachera jest nieustannie aktualizowana, co wpływa na jej uatrakcyjnienie. 22Bet Kenia zapewnia możliwość obstawienia tradycyjnych zakładów na konkretny wynik oraz liczne zakłady odnoszące się do poszczególnych meczowych wydarzeń.

Ogromną zaletą 22Bet Kenia jest możliwość legalnego korzystania z obstawiania zakładów na wydarzenia elektroniczne, czyli e-sport. W rezultacie użytkownicy mogą szacować wyniki spotkań w popularnych na całym świecie grach: Counter Strike, Global Offensive, League of Legends, a także Fortnite. Jednak nie są to jedyne tytuły e-sport znajdujące się na liście 22Bet Kenia.

22Bet Kenia

Ponadto, użytkownicy tej platformy bukmacherskiej mogą zdecydować się na obstawienie zakładu na żywo. Zarejestrowany użytkownik posiada możliwość reagowania na bieżąco na zdarzenia sportowe. Wówczas można trafić na bardzo korzystny kurs i tym samym znacząco zwiększyć szanse na wyższy zarobek. Choć w sporcie wszystko jest możliwe i użytkownik sporo ryzykuje, to jedna wygrana jest w stanie to skutecznie wynagrodzić. Kenijczycy bardzo doceniają obecność na stronie udostępnionych dla nich transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Dzięki platformie bukmacherskiej mogą śledzić interesujące ich wydarzenia ze świata sportu.

Do ich dyspozycji przekazana jest także funkcja czatu, z której bardzo chętnie korzystają. Dzielą się w niej licznymi przemyśleniami i poradami bukmacherskimi. 22Bet Kenia świetnie dopasowuje się do potrzeb reprezentowanych przez różne grupy społeczne.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz