22Bet Kanada

June 19, 2023
42 Views

Kanada znajduje się w czołówce państw o najwyższym poziomie rozwoju. Mieszkańcy żyją na bardzo wysokim poziomie, co jest spowodowane przez wysokie zarobki. W rezultacie dostrzegalny jest wzrost poziomu zainteresowania mieszkańców branżą usług hazardowych. Zakłady na E-hazard stają się z każdym rokiem coraz bardziej popularne. Zarówno hazard jak i hazard online są w Kanadzie legalne. Każda z prowincji posiada własny status prawny dla tej branży. Czy przed graczami z Kanady stoi możliwość korzystania z zagranicznych platform bukmacherskich?

Hazard w Kanadzie

Prawo obowiązujące w Kanadzie umożliwia wykreowanie oddzielnego statusu prawnego przez poszczególne prowincje. Tylko 5 prowincji zezwala na granie online. Instytucja Kahnawake Gaming Commission odpowiedzialna jest za przyznawanie licencji dla kasyn online, które przyjmują graczy z całej Kanady. W Kanadzie funkcjonują rezerwaty Pierwszych Narodów. Są one uprawnione do stanowienia prawa regulującego kwestię gier losowych i hazardu internetowego.

W konsekwencji wytwarzana jest luka prawna, która pozwlaa na korzystanie z hazardu internetowego także przez osoby zamieszkujące prowincje i terytoria, w których nie został zalegalizowany hazard online. Wobec obywateli, którzy grają na zagranicznych witrynach hazardowych online nie są wyciągane konsekwencje. W rzeczywistości działalność tych bukmacherów jest technicznie nielegalna, jeżeli nie posiadają one licencji na działanie w choć jednej prowincji. Stąd większość firm decyduje się na zdobycie licencji Kahnawake lub podejmuje współpracę z firmą, która posiada licencję Kahnawake.

22bet Kanada

Różnorodność oferty w 22Bet Kanada

Bukmacher 22bet akceptuje na swoim portalu graczy z Kanady z uwagi na wykorzystanie występującej luki prawnej. Kraj nie ma możliwości prawnej, aby zablokować platformę. Także wobec graczy nie są wyciągane konsekwencje za wybór platformy, która posiada licencję zdobytą w innym kraju.

Zainteresowanie Kanadyjczyków wzbudzają platformy bukmacherskie, które oferują dostęp do usług e-hazardowych i z rozbudowanymi zakładami bukmacherskimi. Bardzo chętnie korzystają z gier kasynowych online. Ich wybór najczęściej pada na gry stołowe i ruletkowe, jednak pozostałe tytuły nie pozostają dla nich obojętne. Zachęcające są możliwe do uzyskania wysokie wygrane. Dodatkowo, dla zwycięzców turniejów przewidziane są dodatkowe premie, które są bardzo atrakcyjne.

22Bet Kanada

Kanadyjczycy bardzo chętnie korzystają z automatów wirtualnych i gier 3D, które stanowią świetną odskocznię od codzienności. Baza oferowanych pozycji jest nieustannie aktualizowana, co zapewnia użytkownikom różnorodność. Osoby posiadające znakomitą intuicję i niecodzienne umiejętności mogą spodziewać się bardzo wysokich wygranych.

Ogromną zaletą jest zapewnienie ze strony bukmachera jednakowych szans dla każdego użytkownika. Żaden gracz nie jest faworyzowany ze względu na kwotę wniesionych depozytów czy miejsce zamieszkania. Odbywa się to dzięki obecności 128-bitowej technologii szyfrowania SSL, czyli najbardziej dopracowanego i zaawansowanego rozwiązania.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz