22Bet Kambodza

June 26, 2023
48 Views

Obowiązujące w Kambodży przepisy regulujące gry hazardowe umożliwiają prowadzenie różnych zakładów hazardowych, jednak dane podmioty muszą koniecznie złożyć wniosek o licencję hazardową i ją uzyskać. W rzeczywistości z usług hazardowych nie powinni korzystać obywatele Kambodży. Branża hazardowa pokoluwinna być ukierunkowana wyłącznie w stronę turystów, jednak wobec obywateli korzystających z usług hazardowych nie są wyciągane konsekwencje.

Historia hazardu w Kambodzy

Kambodża jest krajem, który musiał zmagać się z licznymi trudnościami, które realnie spowalniały rozwój państwa. Trwająca w niej wojna domowa i czas okupacji zdecydowanie zdominowały główne tematy wokół których kręci się polityka i gospodarka. W Kambodży hazard został zakazany w trakcie rządów sprawowanych przez Czerwonych Khmerów. Jego ponowna legalizacja przypadła na lata 90 XX wieku. Sytuacja obróciła się znowu w 1996 roku, kiedy wprowadzona została ustawa o zwalczaniu hazardu.

Na jej mocy zostały unieważnione wszystkie dotychczas wydane licencje. W konsekwencji mieszkańcy Kambodży zostali objęci całkowitym zakazem korzystania ze wszelkich form hazardu. Osoby, które zdecydowałyby się na złamanie tego zakazu mogą zostać ukarane bardzo wysoką grzywną wynoszącą nawet 50 tysięcy Rieli lub mogą zostać skazane na karę miesięcznego więzienia. Wyjątkiem zostały objęte automaty do gry. Jednak zakaz został ponownie nałożony w 2009 roku jako konsekwencja bardzo dużej ilości sporów toczących się o długi hazardowe. Państwo nie zdecydowało się na rezygnację z funkcjonowania kasyn.

Stanowiły one razem z zakładami hazardowymi bardzo solidny dochód. Zdecydowano się na wydawanie licencji, a także podkreślono, że kasyna mogą przyjmować wyłącznie graczy pochodzących z zagranicy, dlatego rozlokowane były przy granicach kraju, ponieważ w sąsiednich krajach obywatele spotykali się z jeszcze surowszymi przepisami.

22bet Kambodża

W kwestii hazardu online nie występują szczegółowe przepisy. Przyjmuje się, że obejmuje go ogólny zakaz wynikający z ustawy o zwalczaniu hazardu z 1996 roku. Do opinii publicznej przenikają informacje o działalności prowadzonej przez operatorów gier hazardowych online w Kambodży, a także o graczach, którzy zostali aresztowani za uprawianie hazardu online.

Bonus na start od 22Bet Kambodza

22bet Kambodza akceptuje graczy z tego kraju, jednak grają oni na własną odpowiedzialność. W rzeczywistości nierzadko ryzykują.. Najlepszym atutemprzyciągającym nowych użytkowników jest zaoferowanie im ekstra bonusu na start. Ten rodzaj premii jest niezwykle atrakcyjny i pozostawia konkurencyjne działalności bukmacherskie daleko w tyle.. Dla stałych graczy również przewidziane są atrakcyjne bonusy i premie.

22Bet Kambodza jako jeden z nielicznych oferuje program punktowy i dostęp do klubu VIP. W konsekwencji gracze mogą uzyskać bardzo wartościowe prezenty. Najpopularniejsza jest premia za piątkowe doładowania, która może wynosić nawet 400 soli. Mieszkańcy Kambodzy mogą uzyskać także darmowe spiny do wykorzystania w trakcie całego tygodnia.

Mieszkańcy mogą wziąć także udział w cotygodniowych loteriach, które pozwalają na wygranie gadżetów od Apple. Osoby, które w ostatnim czasie prześladuje pech mogą skorzystać z bonusów regeneracyjnych na zakłady, stanowiących świetną szansę na przerwanie złej passy.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz