22bet Israel

July 3, 2023
61 Views

Izrael, a właściwie Państwo Izrael to jedyny, oficjalny kraj żydowski. Stanowi gospodarczą i technologiczną potęgę na Bliskim Wschodzie, dlatego nieustannie się bogaci. Populacja Izraela wynosi 9,2 miliona obywateli. W tym kraju hazard jest ograniczony i kontrolowany przez państwo, które posiada obecnie monopol na legalne formy. W Izraelu obowiązuje zakaz korzystania z kasyn. Czy Izraelczycy wykazują zainteresowanie ofertą zagranicznych bukmacherów internetowych? Czy mają dostęp do platformy 22bet Israel?

Historia hazardu w Izraelu

Państwo Izrael powstało w 1948 roku i na samym początku jego istnienia każda forma hazardu i zakładów bukmacherskich były zakazane. W późniejszym okresie zdarzały się wyjątki dopuszczone przez władze, co miało na celu zarówno zaspokojenie chęci obywateli jak i również zasilenie budżetu. Pierwszy z nich miał już miejsce w 1951 roku. W Izraelu zostały zalegalizowane loterie, zdrapki, keno i bingo. Warunkiem koniecznym było prowadzenie tych form przez loterię narodową Migal Hapayis podlegającą pod Ministerstwo Finansów.

W 1967 roku zdecydowano się na wprowadzenie drugiego wyjątku od obowiązującego zakazu. Zalegalizowane zostały zakłady sportowe, które były prowadzone przez Izraelską Radę Zakładów Sportowych. W ofercie znajdowały się zakłady na krajowe rozgrywki piłki nożnej i koszykówki, a z czasem wzbogaciła się również o zagraniczne mecze.

W 2017 roku zdecydowano się na cofnięcie możliwości obsługi fizycznych terminali wideo. Działalność w Izraelu zakończył również William Hill, który był największą prywatną firmą hazardową. W 2018 roku zostały zakazane zakłady na wyścigi konne. Obecnie Izraelczycy mają możliwość korzystania wyłącznie z zakładów sportowych i loterii.

22bet Izrael

22bet Israel

Hazard internetowy jest teoretycznie legalny w Izraelu, jednak państwo wprowadza liczne ograniczenia w jego funkcjonowaniu. Zezwolenie na prowadzenie hazardu online posiada wyłącznie Israel Sports Betting Board. W jego ofercie znajdują się wyłącznie zakłady online, ponieważ firma nie uzyskała pozwolenia na prowadzenie loterii narodowej.

Z kolei korzystanie z zagranicznych witryn hazardowych online jest w Izraelu zakazane. Jednak wobec osób, które się na nich rejestrują nie są wyciągane konsekwencje. Niektóre platformy hazardowe są zablokowane, ale większość funkcjonuje poza zastosowaną blokadą internetową.

Czy Izraelczycy mogą korzystać z platformy 22bet Izrael?

Dostęp do zagranicznych bukmacherów online uzależniony od kwestii, czy dany bukmacher ma możliwość i chęć zaakceptowania graczy z określonego kraju. Mieszkańcy Izraela bardzo chętnie poszukują rozwiązań, które umożliwiłyby im uzyskanie dostępu do platformy bukmacherskiej o rozbudowanej ofercie. Szczególnym obiektem ich zainteresowania są kasyna online, które w Izraelu nie mają możliwości działania.

Bukmacher 22bet nie akceptuje graczy pochodzących z Izraela. Izraelczycy nie mają możliwości utworzenia konta na platformie 22bet Izrael. Prawdopodobnie spowodowane jest to przez wprowadzony zakaz i brak technicznej możliwości przetwarzania płatności.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz