22bet Irlandia

July 4, 2023
64 Views

Irlandia, a właściwie Republika Irlandii to jedno z bogatszych państw znajdujące się w Europie Zachodniej. Łącznie liczy ok. 5 milionów mieszkańców i znajduje się w gronie państw członkowskich Unii Europejskiej. W tym kraju dosyć wcześnie został zalegalizowany hazard, ponieważ miało to miejsce w 1854 roku. Jednak hazard online stosunkowo późno został oficjalnie ogłoszony jako legalny, ponieważ miało to miejsce dopiero w 2015 roku. Czy w tym kraju występuje przestrzeń na rynku dla zagranicznych bukmacherów? Czy Irlandczycy mogą korzystać z 22bet Irlandia?

Hazard w Irlandii

Pierwsze informacje związane z hazardem w Irlandii pochodzą z 1854 roku, a dokładniej z ustawy o zakładach bukmacherskich z roku 1854 roku. Wówczas Irlandia stanowiła kolonię Wielkiej Brytanii. Z treści niniejszej ustawy można wywnioskować, że to właśnie wyścigi konne były dominującą formą hazardu. W 1922 roku Irlandia uzyskuje swoją niepodległość, a już w 1926 roku wydana została ustawa o zakładach bukmacherskich.

Regulacja hazardu w kasynach w Irlandii miała miejsce dopiero w 1956 roku. Ostatnim aktem prawnym, który odnosiłby się do hazardu jest ustawa o loteriach krajowych z 2013 roku. Analizując ustawodawstwo związane z grami hazardowymi można dostrzec bardzo ograniczoną ilość przepisów, które nie są z pewnością adekwatne do postępu w tej branży.

22bet Irlandia

Legalność hazardu online znajduje swoje pokrycie w ustawie o zakładach bukmacherskich z 2015 roku. W rezultacie mieszkańcy Irlandii mogą swobodnie korzystać z możliwości oferowanych przez witryny hazardowe. Bukmacher musi posiadać stosowną licencję pochodzącą od Revenue Commissioners, która pozwala na legalne organizowanie gier hazardowych online i jednocześnie umożliwia przyjmowanie graczy z Irlandii.

W Irlandii nie funkcjonuje system licencjonowania gier online, poza zakładami sportowymi online. Zarówno oferowanie jak i promowanie produktów, które są związane z grami online jest zabronione przez prawo irlandzkie. Z zasady nielicencjonowane witryny hazardowe podlegają blokadzie, jednak wobec graczy nie są wyciągane konsekwencje za korzystanie z nielicencjonowanych kasyn.

Czy Irlandczycy mają możliwość korzystania z 22bet Irlandia?

Bukmacher 22bet akceptuje graczy pochodzących z Irlandii. Mają oni możliwość rejestracji na platformie i korzystania ze wszelkich usług. 22bet Irlandia to zarówno sekcja zakładów bukmacherskich jak i kasyno online. Bardzo często jest wybierana przez tamtejszą społeczność. Uplasowała się na 4 miejscu w rankingu bukmacherów.

Choć posiadana przez bukmachera licencja nie daje możliwości korzystania z platformy legalnie w Irlandii, to jednak wiele osób jest gotowych zaryzykować ze względu na szereg ewentualnych korzyści i możliwości. Dla Irlandczyków przewidziane są bardzo atrakcyjne bonusy za rejestrację na platformie, a także mają możliwość skorzystania z cyklicznych promocji na stronie. Należy pamiętać, że gra odbywa się na ryzyko graczy. Państwo może w pewnym momencie rozpocząć egzekwowanie zakazu.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz