22Bet Iran

June 15, 2023
44 Views

Iran, oficjalnie Islamska Republika Iranu to autokratyczna islamska teokracja. Populacja Iranu wynosi aż 83 miliony obywateli, dlatego jest drugim, pod względem wielkości, krajem na Bliskim Wschodzie. W tym państwie ze względu na silne powiązanie z religią, hazard jest nielegalny.

Także hazard online jest nielegalny. Jego nielegalność posiada wyłącznie znaczenie techniczne. Nikt w tym kraju nie jest za to ścigany, a tylko na niektóre witryny są zakładane blokady. Czy w tym kraju obywatele mogą skorzystać z 22Bet.com?

Hazard w Iranie

Hazard w Iranie jest zakazany od momentu powstania państwa, co było na skutek rewolucji z 1979 roku. Zakaz wynika z irańskiego kodeksu karnego i z irańskiego kodeksu cywilnego. Irańskie przepisy powstawały w oparciu o prawo islamskie, szariat. W rezultacie zakaz hazardu w tym kraju jest naturalną kolejnością rzeczy. W Iranie nie funkcjonują nawet stacjonarne zakłady hazardowe.

Islamska Republika Iranu znajduje się w gronie nielicznych państw, w których nie funkcjonuje narodowa loteria. Osoby, które zostaną przyłapane na uprawianiu hazardu mogą zostać skazane nawet na 6 miesięcy więzienia lub 74 baty.

22bet Iran

W irańskich przepisach nie ma bezpośredniej wzmianki o nielegalności hazardu online. Jednak zakaz wszelkich form hazardu pozwala wywnioskować, że dotyczy to również hazardu online. W rzeczywistości jednak w Iranie nie jest to w żaden sposób egzekwowane, a także nie są tworzone narzędzia umożliwiające wychwycenie graczy.

W istocie przez rząd podejmowane są próby do ograniczenia ilości graczy poprzez blokadę witryn hazardowych czy blokowanie określonych transakcji finansowych. Kluczowe jest, aby pojedyncze osoby zachowywały dla siebie fakt korzystania z takich platform, ponieważ podejście państwa do użytkowników platform bukmacherskich może w każdym momencie ulec zmianie.

22Bet Iran – wiele możliwości w jednym miejscu

Przy obowiązującym zakazanie hazardu, po cichu wzrasta popularność witryn bukmacherskich. Swoją działalnością oznacza się tam również 22Bet Iran, którym z każdym rokiem pokonuje swoich konkurentów. W rezultacie przez ostatnie kilka lat znalazł się na 6 pozycji, a jego średnia ocena użytkowników w 2023 wyniosła aż 9.0/10. Irańczycy coraz chętniej korzystają z usług tego bukmachera. W tym celu podejmowane są bardzo intensywne działania. I jak się okazują przynoszą one bardzo pozytywny skutek.

Platforma 22Bet szczególny nacisk kładzie na utrzymanie standardów, które pozwoliły na jej rozpromowanie. Stąd osoby, które chcą skorzystać z 22Bet Iran po raz pierwszy mogą skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji dla nowych użytkowników. Oferta ukierunkowana jest zarówno dla osób, które chcą skorzystać z zakładów sportowych jak i gier kasynowych.

Ponadto dla stałych graczy przewidziane są poniedziałkowe lub piątkowe doładowania. W 22Bet Iran bardzo dużą popularnością cieszą się następujące dyscypliny sportów: hokej na lodzie, snowboarding, golf, baseball, tenis. Gracze posiadają także możliwość obstawiania e-sportów, co ciężko jest spotkać na innych platformach e-hazardowych.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz