22bet Honduras

July 3, 2023
64 Views

Honduras to jedno z biedniejszych państw w rejonie, które zmaga się z wysokim poziomem przestępczości i korupcji. W Hondurasie hazard naziemny jest legalny od 1977 roku. Kwestie związane z dostępem i użytkowaniem hazardu online nie zostały jeszcze uregulowane. Stwarza to najlepsze możliwości dla graczy, którzy dzięki temu mogą korzystać z niemalże każdej platformy bukmacherskiej i nie muszą płacić podatków. Zatem czy gracze z tego kraju są chętnie akceptowani przez zagranicznych bukmacherów? Czy powstała platforma 22bet Honduras?

Historia hazardu w Hondurasie

Honduras do 1938 roku należał do części imperium hiszpańskiego. Zależność od Hiszpanii skutkowała wprowadzeniem do kraju katolicyzmu i dominacji języka hiszpańskiego. Przełożyło się to również na nielegalność gier hazardowych. Obecnie hazard w Hondurasie jest legalny. W tym kraju funkcjonuje wyłącznie 6 kasyn, które są zintegrowane z hotelami. W rzeczywistości Honduras nie jest obiektem zainteresowań wśród turystów. Legalizacja hazardu miała miejsce w 1977 roku w oparciu o Ley de Casinos de Juegos de Envite o Azar 1977.

22bet Honduras

Kwestie związane z hazardem online nie zostały jeszcze uregulowane. Nie powstały żadne przepisy, które przedstawiałyby stanowisko państwa do tego rozwiązania. W konsekwencji społeczność Hondurasu może korzystać z internetowych i cyfrowych witryn hazardowych.

Analizując wszystkie problemy w państwie można dojść do wniosku, że stworzenie przepisów, które regulują tę kwestię nie będzie miało miejsca w najbliższej przyszłości. Nie mniej jednak pomimo problemów w państwie, zagraniczni bukmacherzy mogą świadczyć usługi na terenie tego kraju, dlatego powstała nawet specjalna platforma 22bet Honduras.

22Bet Honduras – wiele możliwości wyboru

Platforma bukmacherska 22Bet Honduras to nie tylko liczne promocje, ale przede wszystkim ogromne możliwości obstawiania. W ofercie bukmachera znajdują się różnorodne dyscypliny i sporty. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się piłka nożna, dlatego aż 95% wszystkich zakładów odnosi się wyłącznie do tej dyscypliny sportu.

Łatwość obsługi platformy zapewniają liczne usprawnienia, które pozwalają skupić się na danej lidze, drużynie czy preferowanym sporcie. Zazwyczaj na każdy mecz przygotowanych jest aż 50 różnych zakładów. mieszkańcy Hondurasu bardzo chętnie obstawiają za pomocą następujących zakładów: Asian Handicap, Total Goals, Draw no Bet, Total Scoring czy Corners & Penalty. Jest to dla nich forma rozrywki, a ze względu na możliwość wniesienia niskiego depozytu, bardzo chętnie z niej korzystają.

Stanowi namiastkę życia w rozwiniętych państwach.

Sporym udogodnieniem jest możliwość użytkowania aplikacji, która pozwala na szybki i łatwy dostęp do platformy. Za jej pomocą można obstawiać zakłady pozostając bez dostępu do komputera. Funkcjonalność aplikacji jest podkreślana w opiniach tamtejszych użytkowników. Gracze nie muszą dysponować najnowszymi modelami urządzeń, co jest przez nich doceniane ze względu na powszechne ubóstwo mieszkańców.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz