22Bet Hiszpania

June 19, 2023
47 Views

Hiszpania, a oficjalnie Królestwo Hiszpanii to kraj, w którym mieszkańcy wykazują szczególne zainteresowanie sportem, a w dalszym toku poszukiwania dodatkowych emocji decydują się na obstawianie zakładów sportowych. Hiszpania znajduje się w gronie bogatszych państw znajdujących się w południowo-wschodniej części Europy.

Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej, a jej populacja wynosi aż 47,4 mln obywateli. W Europie znajduje się na 6 miejscu pod kątem wielkości posiadanej gospodarki. W Hiszpanii zarówno hazard jak i hazard online są legalne. Zatem, czy gracze mają możliwość korzystania z oferty przygotowanej przez zagranicznych bukmacherów? Czy funkcjonuje platforma 22 bet Hiszpania?

Hazard w Hiszpanii

Legalizacja hazardu nastąpiła stosunkowo wcześnie, ponieważ miało to miejsce w 1276 roku. Od tego czasu hazard był wielokrotnie zakazywany i legalizowany na zmianę w zależności od woli osób rządzących w państwie. Tylko loteria jest nieprzerwanie legalna od 1763 roku. Kwestie związane z hazardem reguluje hiszpańska ustawa o grach hazardowych z 2011 roku – (Ley 13/2011, de 27 de mayo, de regulación del Juego) 2 wraz z wniesionymi poprawkami. Hazard w Hiszpanii jest regulowany zarówno przez władze państwowe jak i poprzez 17 regionów, które posiadają swoją autonomię, dlatego status prawny ulega dodatkowemu skomplikowaniu.

22bet Hiszpania

Hazard online jest oficjalnie legalny w Hiszpanii od 2011 roku. W rzeczywistości jednak niektóre formy hazardu internetowego zostały zalegalizowane 5 lat wcześniej, ale mogły być one oferowane wyłącznie przez państwową loterię narodową. Dopiero w 2011 roku rynek otworzył się na prywatnych operatorów.

W Hiszpanii oficjalnie hazard internetowy może być prowadzony wyłącznie przez witryny posiadające stosowną licencję. Hiszpanie nie powinni korzystać z nielicencjonowanych portali, dlatego nakładane są na nie blokady przez dostawców internetu. Ponadto licencjonowani bukmacherzy nie mogą oferować graczom żadnych bonusów powitalnych. Ich działalność nie może być reklamowana. Do 2020 roku bardzo często można było natknąć się na reklamy bukmacherów umieszczanych na koszulkach sportowych.

Czy Hiszpanie mogą korzystać z 22bet Hiszpania?

W obliczu ograniczeń narzuconych przez władze Hiszpanii na licencjonowane firmy bukmacherskie, oferta zagranicznych bukmacherów online kształtuje się o wiele bardziej korzystnie. Działają oni poza systemem obowiązującym w Hiszpanii, dlatego nie są ograniczeni przez ich przepisy prawne. Platforma bukmacherska 22 bet akceptuje graczy pochodzących z Hiszpanii. Co więcej platforma bukmacherska 22Bet Hiszpania cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony tamtejszych miłośników zakładów i gier hazardowych.

Nieustanne uatrakcyjnianie posiadanej oferty doprowadziło 22Bet Hiszpania na pozycję lidera wśród działających na terenie kraju bukmacherów. Można dostrzec, że bukmacher dokłada wszelkich starań, aby utrzymać swoją pozycję na rynku i nieustannie zdobywać nowych użytkowników. Państwo poprzez mało konkurencyjną ofertę licencjonowanych bukmacherów stwarza do tego idealne warunki.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz