22Bet Gwinea

June 27, 2023
45 Views

Gwinea w przeszłości była określana jako Gwinea Francuska, ponieważ było to jedno z państw, które znajdowało się pod wpływami francuskimi. Obecnie Gwinea była określana jako Gwinea-Konakry, a w rzeczywistości oficjalnie jest to Republika Gwinei. Te państwo to kraj z dominującą ilości muzułmanów, które znajduje się na terenie Afryki Zachodniej. Tak w przypadku innych byłych koloni francuskich, także w Gwinei hazard jest legalny i to od 2000 roku. Choć początkowo, po uzyskaniu niepodległości dostrzegalne było zupełnie inne podejście do kwestii hazardu.

Historia hazardu w Gwinei

Historia Gwinei, jako samodzielnego państwa rozpoczyna się dopiero w 1957 roku, kiedy odzyskała swoją niepodległość i oswobodziła się od wpływów francuskich. W pierwszych zapisach, które miały uregulować kwestie związane z hazardem były silnie odczuwalne zapisy inspirowane francuskimi przepisami związanymi z hazardem. Dopiero z biegiem czasu, ustawodawstwo zaczęło być tworzone zgodnie z tym, co chce uzyskać państwo.

W konsekwencji śmiało można powiedzieć, że przepisy zostały stworzone na nowo. Zatem legalność hazardu w Gwinei rozpoczęła się w 1959 roku. W 2000 roku została utworzona państwowa Loterie Nationale de Guinée (LONAGUI). Także jej spółki zależne i stowarzyszone mają możliwość przeprowadzania loterii i gier podobnych do loterii.

22bet Gwinea

Z kolei w 2017 roku została utworzona pierwsza firma, która zajmuje się hazardem online w Gwinei – Guinea Games. Także legalne pozostają kasyna, które są dołączone do hoteli. Gwinea zaliczana jest do tych nielicznych państw na świecie, które pomimo przeważającej części społeczeństwa wyznającej Islam (85%), zostały zalegalizowane praktycznie wszystkie formy hazardu zabronionego przez państwo.

Udostępniane są bardzo małe ilości zapisów związanych z prowadzeniem hazardu online w Gwinei. Jednak prowadzenie działalności przez Guinea Games pozwala wnioskować, że jest on w pełni legalny. Społeczność Gwinei może uczestniczyć w obstawianiu zakładów, grach kasynowych czy loteriach internetowych. Należy wspomnieć, że tylko licencjonowane punkty mogą oferować rozrywkę dla Gwinejczyków. W rzeczywistości, choć nielicencjonowane witryny hazardowe są nielegalne, to jednak wobec graczy z Gwinei nie są wyciągane konsekwencje. Z pewnością duży wpływ na to ma również fakt, że raptem co czwarty obywatel posiada dostęp do internetu, dlatego egzekwowanie przepisów byłoby zbyt kosztowne.

Co 22Bet Gwinea może zaoferować użytkownikom?

Sektor, który obejmuje hazard elektroniczny nieustannie się rozrasta, ma to miejsce również w Gwinea. Ten kraj jest celem dla wielu nowych inwestorów, ponieważ władze państwa są szczególnie na nich otwarci. 22Bet, który jest zaliczany do europejskich portali, powstał w 2018 roku, jednak oferowane przez niego możliwości z powodzeniem konkurują z firmami posiadającymi o wiele dłuższy staż.

Równolegle dąży do zwiększania swoich zasięgów. Po rynku europejskim, zrewolucjonizował również rynek azjatycki i afrykański. Jednak na arenie tych krajów trwa zacięta walka o klientów. Stąd przygotowana została oferta dla początkujących graczy, która ma ich zachęcić do założenia konta na platformie.Na bonusy mogą również liczyć osoby, które mają już zarejestrowane konto. Dzięki temu korzyści odnotowują nie tylko nowi klienci, ale również stali użytkownicy.

22Bet Gwinea

22Bet Gwinea opiera się na bardzo przejrzystym interfejsie, co sprawia, że korzystanie z platformy jest niezwykle proste. Profesjonalizm platformy skupia się także wokół zapewnienia bezpieczeństwa dla zgromadzonych środków pieniężnych czy też przekazanych danych. Użytkownicy 22Bet Gwinea nigdy nie doświadczyli żadnej poważnej usterki czy awarii, która rzutowałaby na sposób funkcjonowania platformy. Utrzymanie wysokiej sprawności portalu znajduje się bardzo wysoko na liście priorytetów portalu.Ma to miejsce niezależnie od urządzenia, z którego korzysta użytkownik.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz