22Bet Gwatemala

June 26, 2023
48 Views

Republika Gwatemali to najbardziej zaludniony kraj w Ameryce Środkowej. Zgodnie z oficjalnie przekazywaną informacją, hazard w Gwatemali jest nielegalny i to od 1880 roku. Jednak w rzeczywistości sytuacja kształtuje się zupełnie inaczej. W Gwatemali funkcjonuje bardzo dużo zakładów hazardowych, które niejednokrotnie działają na granicy prawa i wykorzystują do tego bardzo różne przepisy. Zatem hazard jest niby nielegalny, choć społeczność nie ma żadnego problemu z uzyskaniem dostępem do niego. Niejednokrotnie bywa określany jako półlegalny, a powszechność i promocja poszczególnych bukmacherów jest mocno uzależniona od kwestii finansowej.

Historia hazardu w Gwatemali

Zdelegalizowanie hazardu w Gwatemali była pierwsze na terenie Ameryki Środkowej. Gwatemala bardzo szybko zdecydowała się na uregulowanie gier losowych. Podmioty i osoby, które chcą rozpocząć działalność hazardową w Gwatemali mogą zostać skazani nawet na 5-letni okres pozbawienia wolności, a także grzywną, która w przeliczeniu na dolary może wynosić nawet 1300 dolarów. Gwatemalczycy są świadomi, że ten sektor jest przepełniony pieniędzmi.

W konsekwencji stworzono Decreto Número 574 El Presidente De La República z 1956 r., na mocy którego umożliwiono prowadzenie zakładów hazardowych przed podmioty, które uzyskały koncesję od Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. W zamian za udzielenie licencji pobierane są bardzo wysokie opłaty licencyjne. Niemalże każdego roku na światło dzienne wychodzą skandale, w których ujawniane jest pranie brudnych pieniędzy w tym sektorze. Ponadto, w działalności hazardowej dominują osoby, które trudnią się działalnością przestępczą. Gwatemalczycy powinni zachować szczególną czujność w kwestii powierzania swoich danych osobowych i karty kredytowej niepewnym podmiotom.

22bet Gwatemala

W Gwatemali nie została uregulowana jeszcze kwestia hazardu online. W rezultacie bardzo chętnie korzystają z tego okienka. Dostrzegalne jest ogromne zaufanie do sprawdzonych bukmacherów zagranicznych, którzy stosują najbardziej innowacyjne zabezpieczenia na swoich witrynach.

Bonus powitalny i inne korzyści od 22Bet Gwatemala

Ogromną zaletą z dołączenia do grona użytkowników 22Bet Gwatemala jest możliwość skorzystania z bardzo atrakcyjnego bonusu powitalnego. Bukmacher zapewnia, że może on wynosić nawet 100 euro. Uzyskanie tej kwoty bonusu jest możliwe wyłącznie dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Rejestracji mogą dokonać osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają ważny numer telefonu i adres email.

Sam proces rejestracji został znacząco skrócony. Do samego założenia konta nie jest zachodzi konieczność zweryfikowania tożsamości. Obstawianie zakładów wówczas odbywa się anonimowo. Stali użytkownicy mogą również liczyć na szereg różnych promocji. Najpopularniejszy jest piątkowy bonus doładowania, który umożliwia powiększenie wpłaconego wówczas depozytu. Ponadto, osoby, które straciły swoją dobrą passę mogą liczyć na uzyskanie bonusu od przegranych zakładów.

Niewątpliwie, 22Bet Gwatemala świetnie sobie radzi w przekonywaniu użytkowników do swojej platformy. W konsekwencji nie brakuje głosów, że w przyszłości będą pojawiały się równie atrakcyjne bonusy i promocje. Przede wszystkim biedniejsza część społeczeństwa nie musi obawiać się o niwelowanie ich szans na wygraną.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz