22bet Grecja

June 29, 2023
62 Views

Grecja to państwo znajdujące się w południowej części Europy, które jest członkiem Unii Europejskiej. W tym kraju zarówno hazard jak i hazard online są legalne. Zdecydowana część dostępnych form hazardu stacjonarnego stanowi monopol OPAP AE, choć na rynku znajduje się również przestrzeń przeznaczona dla prywatnych inwestorów. Decyzja o takim podziale na rynku bukmacherskim jest wyłącznie podyktowana przez nacisk ze strony UE jak i toczenie wieloletnich sporów sądowych. Zatem czy w tym kraju mogą świadczyć swoje usługi zagraniczni operatorzy bukmacherscy? Czy w tym kraju można uzyskać dostęp do platformy 22bet Grecja?

Historia hazardu w Grecji

Przez bardzo długi czas rząd Grecji był stanowczym przeciwnikiem hazardu online. W konsekwencji zdecydowano o tym, że od 2002 roku hazard online został oficjalnie zdelegalizowany. Już na początku 2000 roku zaczęło lawinowo wzrastać zainteresowanie ofertą kasyn online i bukmacherów wśród Greckiej społeczności. Grecki rząd postanowił zacząć czerpać korzyści z tego tytułu i w rezultacie wprowadzono licencjonowanie i opodatkowanie tych stron, ponieważ brak licencji umożliwia uniknięcie płacenia podatków od wygranych. W błyskawicznym tempie wydano aż 24 licencje. Ze strony rządu Grecji dostrzegalne były nie do końca uczciwe praktyki.

22bet Grecja

Firmy, które uzyskały licencje były spychane poza margines rynku. W konsekwencji przeszły one na drogę prawną i zrezygnowały z tego rynku. Ostatecznie monopol na rynek bukmacherski został zlikwidowany. Grecja stanęła przed koniecznością wydania aż 15 licencji na gry hazardowe online. W tak funkcjonującym systemie teoretycznie nie powinno być miejsca na nielicencjonowaną działalność prowadzoną przez zagranicznych bukmacherów online. W rzeczywistości jednak Grecy mają możliwość skorzystania z takich usług, choć mogłoby się wydawać, że państwo skutecznie zlikwidowało taką możliwość. Grecy decydując się na wybór tej platformy łamią obowiązujące w kraju prawo, jednak do tej pory żaden gracz z Grecji nie został ukarany.

Czy Grecy mogą skorzystać z 22bet Grecja?

Każdy Grecki amator rozgrywek hazardowych musi w pełni świadomie podjąć decyzję o tym, czy chce się zarejestrować na nielicencjonowanej platformie bukmacherskiej. Niemalże każda z nich akceptuje graczy pochodzących z Grecji. W rezultacie w świecie Internetu funkcjonuje również platforma 22bet Grecja. Jest ona bardzo chętnie wybierana i stanowi jeden z częstszych wyborów tamtejszych graczy.

22Bet Grecja słynie z bardzo dużej ilości zakładów bukmacherskich i gier kasynowych. Gracze mogą skorzystać także z wirtualnych automatów czy gier 3D. Przed graczami stoi bardzo dużo możliwości. Należy także podkreślić, że zastosowane systemy i szyfrowanie w 128-bitowej technologii SSL uniemożliwiają faworyzowania jakiegokolwiek użytkownika. Każdy gracz posiada równe szanse.

Portal przewiduje również możliwość wzięcia udziału w turniejach. Osoby, które wygrają mogą liczyć na bardzo atrakcyjne premie. W konsekwencji liczne korzyści dla niektórych użytkowników skutecznie przeważają nad ewentualnym łamaniem prawa.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz