22Bet Egipt

June 13, 2023
54 Views

Egipt, a właściwie Arabska Republika Egiptu to państwo muzułmańskie, które posiada zalegalizowany hazard. Jest to zdecydowanie rzadko spotykane, aby w kraju arabskim hazard był tak popularny. Egipt cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów, dlatego konieczne jest stworzenie doskonałego podłoża w sektorze rozrywkowym. W Egipcie hazard został zalegalizowany już w 1955 roku. W ujęciu teoretycznym hazard online jest nielegalny i Egipcjanie muszą liczyć się z ewentualnymi ograniczeniami w jego funkcjonowaniu. Czy mieszkańcy tego kraju mają możliwość korzystania z platformy 22bet Egipt?

Hazard w Egipcie

Historia hazardu w Egipcie rozpoczyna się już w starożytności. Archeolodzy odkryli wzmiankę o grach losowych datowaną na 3000 p.n.e. Wynikał z niego zakaz hazardu, jedynie był okresami legalizowany, choć ostatecznie był zakazany. Na starożytnych grobowcach dostrzegalne są płaskorzeźby, które nawiązują do gier losowych. W historii współczesnej pierwsza wzmianka o hazardzie w Egipcie pochodzi z 1937 roku, która pochodzi z kodeksu karnego.

W 1940 roku w greckich dzielnicach Kairu rozpoczęła się loteria, choć było to nieoficjalne. W 1955 roku zalegalizowano hazard dla turystów. Po przeszło 20 latach zalegalizowano loterie, a w 2005 zalegalizowano zakłady sportowe.

22bet Egipt

Zakaz korzystania z hazardu online wynika teoretycznie z ustawy o zwalczaniu przestępstw związanych z cyberprzestępczością i technologiami informacyjnymi. W rzeczywistości nie jest on nigdzie nawet uregulowany, wymieniony. Przyjmuje się, że wszystkie formy hazardu bez licencji są nielegalne. Kluczowe jest, że w tym państwie nie są wydawane licencje na hazard online.

Operatorzy nielicencjonowanych stron, na których można obstawiać zakłady bukmacherskie mogą zostać ukarani w Egipcie karą pozbawienia wolności na trzy miesiące lub grzywną wynoszącą nawet od 30 tys. do 51 tys. funtów egipskich. Jednak wobec graczy nie są wyciągane konsekwencje. Z kolei zagraniczne platformy bukmacherskie są zarejestrowane i posiadają licencję wydaną w innym kraju, w którym nic nie stoi na przeszkodzie, aby przyjmować graczy pochodzących z Egiptu.

Czy 22Bet Egipt jest godny polecenia

W Egipcie 22Bet mocno zrewolucjonizował rynek zakładów bukmacherskich, o którym głośno się nie mówi. Okazało się, że idea obstawiania przez Internet w różnych możliwościach, a także udostępnienie kasyna online było strzałem w 10. Egipcjanie ocenili 22Bet Egipt aż na notę 9,5/10.

Dodatkowo, 22Bet bardzo mocno goni lidera rankingu i znajduje się na drugiej pozycji, jednak jego przeciwnik działa na rynku ponad dekadę dłużej. Wszystko wskazuje na to, że potencjał 22Bet Egipt pozwoli mu wybić się na pozycję lidera. Za wyborem 22Bet Egipt przemawia coraz więcej argumentów, dlatego stopniowo dostrzegalna jest tendencja do przechodzenia zwolenników innej platformy bukmacherskiej do europejskiego 22Bet.

Należy pamiętać, że każdy mieszkaniec Egiptu sam podejmuje decyzję o korzystaniu z takiej platformy, więc powinien liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami, ponieważ sposób działania państwa może się zmienić.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz