22bet Dania

July 3, 2023
62 Views

Dania, a oficjalnie Królestwo Danii to bogaty kraj położony w północnej części Europy. Jego populacja wynosi 5,8 miliona mieszkańców, a Dania jest członkiem Unii Europejskiej. Dania zalegalizowała hazard, jednak ten sektor pozostaje ściśle regulowany przez państwo. Na mocy ustawy o grach hazardowych został zalegalizowany także hazard online. Czy w przestrzeni na rynku gier hazardowych znajduje się także miejsce dla zagranicznych platform bukmacherskich? Czy funkcjonuje platforma 22bet Dania?

Hazard w Danii

Korzenie hazardu w Danii rozpoczynają się z początkiem XIX wieku. Wówczas społeczeństwo wykazywało coraz większe zainteresowanie hazardem, dlatego na rynku swoją działalność rozpoczynały kasyna, głównie zlokalizowane w Kopenhadze. Najstarsze kasyno to Marienlust, które położone jest w Helsingør. Pierwotnie było uzdrowiskiem, jednak w 1902 roku, podczas rozbudowy, król Fryderyk VIII wydał zgodę na utworzenie w nim kasyna. Działa one do dziś, a na tle innych kasyn wyróżnia się swoim eleganckim i międzynarodowym charakterem.

W Danii funkcjonuje tylko 6 kasyn stacjonarnych, a każde z nich znajduje się w innym mieście. Są one czynne przez 7 dni w tygodniu od godzin wieczornych aż do rana. Największą popularnością cieszy się ruletka amerykańska, ruletka elektroniczna, blackjack, a także baccarat czy punti banco, poker. Ponadto, Duńczycy chętnie korzystają z automatów do gier.

22bet Dania

Aktualnie w Danii działają dwa legalne kasyna online. Zmiana przepisów w 2012 roku umożliwiła uzyskanie licencji na prowadzenie działalności hazardowej przez zagranicznych operatorów. Przed tym okresem monopol na duńskim rynku posiadała firma Danske Spil. Pomimo pojawienia się konkurencji, Danske Spil nadal cieszy się pozycją lidera, choć w każdym roku dostrzegalne jest stopniowe osłabianie pozycji. Danske Spil posiada monopol na sprzedaż loterii, zdrapek, a także na bingo. Duńczycy mają możliwość skorzystania z systemu ROFUS, który na określony czas pozwala na dobrowolne uniemożliwienie korzystania z platform bukmacherskich

Czy Duńczycy mogą korzystać z 22bet Dania?

Niemalże w każdym państwie, w którym nadmiernie dąży się do ograniczenia ilości i możliwości oferty bukmacherskiej można dostrzec, że społeczność stara się poszukiwać alternatywnego rozwiązania, które niekoniecznie musi być akceptowane przez państwo.

O przyszłej popularności bukmachera w danym kraju świadczy przede wszystkim posiadana przez niego oferta. Powinna zostać w pełni dostosowana do preferencji docelowej grupy użytkowników. Obecnie, bardzo dużym zainteresowaniem w Danii cieszą się zakłady na żywo. W konsekwencji gracze mogą obstawiać zakłady 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na rozgrywki odbywające się w czasie rzeczywistym. 22Bet to nie tylko zakłady na piłkę nożną, tenis czy koszykówkę. Udostępniane są także zakłady na mniej popularne dyscypliny, które także posiadają swoich zwolenników, np. teqball, wyścigi łodzi.

22bet Dania

Duńczycy coraz częściej wykazują zainteresowanie zakładami na e-sport. Jest to konsekwencją rozwoju technologii i poświęcania coraz większej ilości czasu na aktywność w Internecie. Bukmacher 22Bet Dania doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zapewnia swoim graczom rozrywkę na najwyższym możliwym poziomie.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz