22Bet Czad

June 26, 2023
47 Views

Republika Czadu to była kolonia francuska. Zaliczana jest do grona biedniejszych państw bez dostępu do morza. W tym państwie dominuje wyznanie muzułmańskie, jednak pomimo tego została podjęta decyzja o legalizacji hazardu i to już w 1960 roku. Co więcej, pomimo braku szczegółowych uregulowań, także hazard online jest legalny. Jak doszło do tego, że pomimo dominacji islamu zalegalizowano hazard, a także, czy w tym państwie funkcjonuje 22bet.com?

Historia hazardu w Czadzie

W krajach, w których większość społeczeństwa wyznaje islam, bardzo często dochodzi do zakazania hazardu. Z uwagi na zapisy wskazujące, że bogactwo można osiągnąć tylko w drodze ciężkiej pracy. Czad zalicza się do grona byłych koloni francuskich, w których dominowało chrześcijaństwo. W tych państwach dostrzegalna jest tendencja do legalizowania i uregulowania hazardu. Czad jest jednym z nielicznych krajów, które pomimo większości muzułmańskich zdecydowały się na legalizację hazardu.

Hazard jest dozwolony zarówno w przypadku turystów jak i mieszkańców. Rząd Czadu stroni od publikowania informacji, w których przedstawione byłyby dane związane z działalnością tego sektora. W ustawodawstwie zostały dokładnie wskazane legalne formy gier losowych: hazard w kasynie, poker, zakłady sportowe, a także loterie i gry o charakterze zbliżonym do loterii. Krajowe zakłady sportowe są prowadzone przez lokalnego bukmachera Premier Bet, który tworzy sieci punktów bukmacherskich na terenie całego kraju.

22bet Czad

Rząd Czadu nie udostępnia na zewnątrz dokumentów, które umożliwiłyby jednoznaczne rozstrzygnięcie, czy hazard online jest legalny. Wszystko to odbywa się w drodze dedukcji, ponieważ Czadyjczycy mają pełen dostęp do oferty lokalnych firm bukmacherskich. Zaskakujące są również dane, że tylko co dziesiąty mieszkaniec posiada dostęp do Internetu, a pomimo tego hazard online rozkwita.

Co oferuje 22Bet Czad?

Bardzo istotne jest, że każdy użytkownik posiada jednakowe szanse na wygraną. Funkcjonowanie portalu opiera się na 128-bitowej technologii szyfrowania SSL, co skutecznie zapobiega jakiemukolwiek wyrazowi faworyzowania jakiegoś użytkownika. Całość portalu zwieńczona jest przez intuicyjny interfejs, co ułatwia korzystanie z portalu nawet największym laikom komputerowym.

Równolegle także mobilna wersja portalu jest doskonale dopracowana. Bez jakiegokolwiek zarzutu działa zarówno w przeglądarkach internetowych, smartfonach Android czy urządzeniach typu iPhone. 22Bet Czad działa także na tabletach. Obrót środkami w ramach platformy jest w pełni bezpieczny. Platforma bukmacherska jest kontrolowana przez Curacao Gambling Authority, czyli podlega pod monitorowanie przez jednego z największych regulatorów witryn e-hazardowych.

Mieszkańcy Czadu mogą skupić się na innych aspektach związanych z grą, systematycznym zdobywaniem atrakcyjnych bonusów. Ten bukmacher dokłada wszelkich starań, aby zyskać i utrzymać zaufanie swoich graczy, dlatego nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek nieprawidłowości. Szczególnie, że nierzadko mowa o bardzo dużych wartościach pieniężnych.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz