22Bet Burundi

June 27, 2023
52 Views

Republika Burundi to chrześcijański kraj znajdujący się w Afryce Subsaharyjskiej. W przeszłości była jedną z kolonii francuskich. W rzeczywistości Burundia znajduje się w gronie najbiedniejszych krajów na świecie. Pomimo panującego ubóstwa, hazard w Burundi jest legalny. Zarówno brak zamożności wśród społeczeństwa jak i niski dostęp do internetu niekorzystnie rzutują na powstawanie przepisów regulujących hazard online. Choć tym samym, społeczność Burundi posiada wolną rękę w wyborze swojego bukmachera. Czy w tym kraju funkcjonuje platforma bukmacherska 22bet Burundi?

Historia hazardu w Burundi

Burundi, tak jak inne kraje, które w przeszłości były koloniami francuskimi, zdecydowały się na legalizację hazardu. Kodeks karny Burundi wskazuje, że wszelkie rodzaje gier losowych są nielegalne, a jedynym wyjątkiem jest loteria narodowa Burundi – Loterie Nationale du Burundi – LONA. Społeczeństwo Burundi posiada również możliwość legalnego obstawiania zakładów sportowych jak i również mogą brać udział w grach hazardowych w kasynach.

Oficjalnie zalegalizowane zostały następujące formy hazardu w Burundi: loteria, zakłady sportowe, gry hazardowe odbywające się w kasynach, poker. Społeczność zamieszkująca w Burundi nie zna gry w bingo, dlatego nie jest ona nigdzie wskazana w przepisach. W rezultacie, próby gry w bingo będą traktowane jako złamanie prawa. Ubóstwo społeczeństwa sprawia, że sektor gier hazardowych nie ma możliwości znacznego rozwoju. W tym kraju można spotkać wyłącznie słabej jakości automaty do gier.

22bet Burundi

Ubóstwo przekłada się również na kwestie związane z hazardem online. Ten dział nie jest w ogóle objęty jakimikolwiek regulacjami. Raptem co dziesiąta osoba posiada dostęp do Internetu, dlatego nic nie zwiastuje zmian w tej materii w nadchodzącej przyszłości. Równolegle nie powstają również burundyjskie strony hazardowe, jedyną szansą na skorzystanie są usługi świadczone przez zagranicznych bukmacherów, w tym również 22bet Burundi. Brak jakichkolwiek uregulowań sprawia, że społeczeństwo posiada możliwość swobodnego wyboru odpowiedniego bukmachera pochodzącego z zagranicy.

22Bet Burundi- bezpieczeństwo, komfort i wysokie wygrane

Gracze z Burundi mają możliwość rejestracji na platformie 22bet. Posiadane przez 22Bet Burundi licencje sprawiają, że prowadzona działalność bukmacherska jest w pełni legalna i dostępna dla każdego pełnoletniego użytkownika. Jest kontrolowany przez instytucje, które strzegą przestrzegania praw konsumenta. Wpłaty i wypłaty odbywają się przy wykorzystaniu wyłącznie rzetelnych operatorów.

Ponadto, z oferty bukmachera można korzystać również z urządzeń mobilnych także tych powszechnie wykorzystywanych w Burundi. 22Bet Burundi oferuje przede wszystkim bardzo atrakcyjne oferty bonusowe. Dla nowych graczy przewidziany jest bonus początkowy, a dla stałych graczy oferowane są dodatkowe środki w każdy piątek. 22Bet Burundi bardzo dba o atrakcyjność swojej oferty, co zapewnia bardzo dużo korzyści dedykowanych przede wszystkim dla graczy z tego kraju.

22BET ► Postaw na 22bet z bonusem 100% od pierwszego depozytu!
Author PECHOVANIKOLA@seznam.cz